שירותי הסעות יוקרה

שירותי הסעות יוקרה

שירותי הסעות יוקרה

זקוקים לשירותי הסעות יוקרה? חברת קוויק סרוויס פועלת כבר למעלה מעשור ומעניקה לקהל לקוחותיה שירותי הסעות והשכרת אוטובוסים ומיניבוסים בכל שעות היממה ובפריסה ארצית. אנו מקפידים על כללי בטיחות ונוחות הנוסעים תוך בחירת הרכב בהתאמה מלאה לצרכים ולכמות הנוסעים בו.

מי זקוק לשירותי הסעות יוקרה?

ובכן יש כמה קבוצות של אנשים או מצבים בהם יש צורך בשירותי הסעות יוקרה:

אירועים חשובים

ובכן, יש המון סוגים של אירועים שמצריכים התארגנות של הסעות יוקרה. למשל, נניח שמתקיים בארץ כנס בינלאומי אליו מגיעים אורחים מכל העולם. אנשי עסקים, מדענים, חוקרים, רופאים, מרצים ועוד.

יש צורך בהסעות יוקרה הן במטרה להעביר את אותם אנשים משדה התעופה לבתי המלון בהם הם מאוחסנים. לעתים, המרחק בין האירוע אשר מתפרס על פני כמה ימים לבין בתי המלון יחסית רחוק ואז שוב יש צורך לשנע אותם למקום הכנס.

גם באירועים פרטיים כמו למשל חתונה, נהוג להשכיר שירותי הסעות. למשל, זוג שמתחתן בקיסריה – משפחת הכלה והחברים שלה מגיעים מרמת הגולן.

לעומת זאת, משפחתו של החתן מקריית גת. יש צורך בהסעות איכותיות שיביאו את האורחים למיקום החתונה. אם למשל אתם חוגגים בר מצווה לבנכם בכותל, תוכלו לארגן הסעה יוקרתית לכל בני המשפחה והאורחים שמגיעים.

אפשר לבחור כמה נקודות איסוף או נקודת איסוף מרכזית אחת אליה האורחים יגיעו ברכבים או תחבורה ציבורית ומשם תהיה להם הסעה עד לכותל עצמו.

גם בטיולים ופרויקטים מסוגים שונים כמו למשל פרויקט תגלית, טיולים מתוכננים לתיירים בארץ מומלץ להיעזר בחברת הסעות מקצועית. למשל, הרבה חברות ובעלי עסקים מוציאים אחת לחצי שנה בערך את כל העובדים שלהם ליום גיבוש או יום כייף במטרה ליצור שינוי מערכתי, לשפר תהליכים, לאפשר סוג של שבירת שגרה… במקרים כאלה הרבה פעמים טיול מאורגן או סיור בשילוב סדנא או יום בים יכול לעשות עבודה מצוינת ובדיוק כאן אנו זקוקים לשירותי הסעות.

מה חשוב לבדוק לפני שבוחרים חברת הסעות להסעות יוקרה?

  1. בטיחות – חשוב שהחברה תקפיד על כל כללי הבטיחות ותבצע את הבדיקות הנדרשות על פי החוק ואף תגדיל ראש מעבר לכך. כל אחד ואחת מאיתנו היה רוצה להיות בטוח שהוא נוסע במיניבוס או אוטובוס בטיחותי וכי הנהג עבר את ההכשרות הדרושות.
  2. כמות הנוסעים – חשוב לוודא שהחברה מסוגלת לעמוד בכמות הנוסעים אותה אתם מעוניינים להסיע ממקום למקום.
  3. נוחות – מומלץ לבחור בחברה המקפידה על נוחות הרכבים הן מבחינת המושבים והן מבחינת האבזור שיש על האוטובוסים והמיניבוסים.
  4. זמנים – כמובן שכל אירוע או טיול פועל לפי זמנים ולכן חשוב שהחברה תעמוד בלוח הזמנים שאתם קובעים מראש.

יתרונות של השכרת שירותי הסעות יוקרה

  • מקל על האורחים ומאפשר להם לשתות במהלך האירוע, להוציא אנרגיות ולא לדאוג לרמות עייפות למשל בדרך חזרה.
  • משפר את התדמית של החברה המספקת עבור האורחים שלה את שירותי ההסעות.
  • מעניק גמישות ויכולת לעמוד בלוחות זמנים מדויקים.

מעוניינים לשמוע פרטים נוספים על שירותי השכרת הסעות? צרו איתנו קשר ונשמח לענות לכם על כל השאלות ולספק לכם שירותי הסעות בהתאמה אישית.

Call Now Button053-6669590