שירות מונית גדולה בת"א – לשכוח מבעיות החניה

שירות מונית גדולה בת"א – לשכוח מבעיות החניה

שירות מונית גדולה בת"א – לשכוח מבעיות החניה

"במדינת תל אביב" הצפופה והסואנת, לא קל למצוא חניה (בלשון המעטה), בשל סיבה זו, רבים מתושבי העיר לא מחזיקים ברכבים פרטיים. במידה שהתושבים מחזיקים ברכבים פרטיים, רובם נוהגים להוציא את הרכבים ממקום החניה בתדירות נמוכה ביותר. 

ההשלכות של מצב הכבישים והחניה אינן מסתכמות בכך, ואם אנשים שגרים בתל אביב צריכים להגיע אל יעד כלשהו בתל אביב עם קבוצת אנשים, יהיה עליהם להוציא מספר רכבים – דבר שגורם להוצאות גבוהות, חיפושים ממושכים אחר מקומות חניה ופגיעה רבה באיכות הסביבה. 

גם אנשים שצריכים להיכנס אל תל אביב ומגיעים מאזורים אחרים אינם ששים לנהוג לתל אביב ולהתמודד עם הפקקים ובעיות החניה.

 נוסף על כך, חלק מהאנשים מעדיפים שלא לנסוע בתחבורה ציבורית בשל האיחורים הרבים או עומס הנוסעים, ובמידה שמזג האוויר קיצוני, כלל לא נעים לנסוע בתחבורה ציבורית, במיוחד אם סוחבים ציוד כבד.

 כאן עולה האופציה להזמין מוניות, אך קבלת שירות מחברת מוניות שמספקת מוניות קטנות עשויה להיות כרוכה בעלויות גבוהות וכלל לא להתאים לקבוצות נוסעים. 

כאשר בוחנים את האופציות השונות, נראה שכאשר מדובר על קבוצות של אנשים עדיף לפנות אל חברת מוניות שמספקת שירותי הסעות במוניות גדולות.

מה המאפיינים של חברת הסעות איכותית ומה מכילה מונית גדולה ברמה גבוהה?

מונית גדולה ברמה גבוהה תכיל 11 מקומות ישיבה מרווחים שיאפשרו לנוסעים לשבת בנוחות. נוסף על כך, תכיל המונית מקום אחסון רב שיאפשר לנוסעים לאחסן את הציוד שהם לוקחים עמם. 

חברת הסעות מקצועית תחזיק במגוון נרחב של מוניות בטיחותיות, ממוזגות ומאובזרות שעוברות בדיקה של קצין בטיחות מדי תקופה כדי להבטיח שהנוסעים ייסעו ברכבים בטוחים בלבד.

מעבר לזאת, תבחר חברת ההסעות את נהגיה בקפדנות ותדאג לכך שכל הנהגים יעברו את ההכשרה הנחוצה, יקפידו על כל כללי הבטיחות, יכירו היטב את האזורים בהם החברה מספקת שירות וינהגו בלקוחות בנימוס ואדיבות.

 באמצעות שירות חברת ההסעות יוכלו הנוסעים להימנע מחיפושים מתישים אחר מקומות חנייה והם יגיעו אל כל יעד בזמן.

 יתרון נוסף של קבלת שירות מחברת הסעות מקצועית הוא שהנוסעים יוכלו להגיע אל היעד ביחד, משום שהנהג יוכל לאסוף נוסעים שנמצאים באזורים שונים ממספר נקודות, בצורה זו יהיה ניתן לחסוך כספים ולהפחית את רמת הפגיעה בסביבה.

"קוויק סרוויס" – לנסוע ברכב מרווח, מאובזר וממוזג וליהנות מהדרך

במידה שאתם מעוניינים ליהנות מחוויית נסיעה טובה בתל אביב, להגיע אל היעד כקבוצה – ללא צורך להתפצל למספר רכבים או לנסוע בתחבורה ציבורית, אתם מוזמנים לפנות אל החברה שלנו – "קוויק סרוויס". 

החברה שלנו קיימת משנת 2004 וצברה ניסיון נרחב במתן שירותי הסעות למגוון נרחב של לקוחות. המוניות הגדולות שלנו נוחות, מאובזרות כהלכה, ממוזגות, נקיות ובטוחות.

במידה שתפנו אלינו תיהנו מחוויית הנסיעה ומזמן איכות, תוכלו לנוח ולהתפנק במושבים הנוחים ותגיעו אל היעד בזמן.

אם אתם מעוניינים להזמין שירותי הסעות, אתם מוזמנים למלא את הפרטים הרלוונטיים בטופס הזמנת השירות או לצלצל אלינו. תוכלו גם לצלצל אלינו כדי לשאול שאלה או לבקש בקשה. 

נשמח לעמוד לשירותכם, 

שלכם, חברת קוויק סרוויס.

Call Now Button053-6669590