שירות הסעות לאמנים

קוויק סרוויס - השכרת אוטובוסים בטיחותיים

הסעות אומנים לאירוע שלהם הינו חלק בלתי נפרד מן ההכנות להופעה לטענתם של אמנים רבים. יש גם הסוברים שמדובר אפילו בחלק מן "החזרה הגנרלית". חשיבות הגעתו של האומן למקום הופעתו בזמן ובצורה שלווה ונינוחה, חשובה מאוד ועל-כן, מרבית האומנים שוכרים לשם כך שירותי הסעה מיוחדים.

מדובר במגוון רחב של כלי-רכב מסוגים שונים, המשמשים במיוחד להסעת-אמנים. רכבים אלה, בדרך-כלל חדשים ומפוארים, מצוידים ומאובזרים היטב, במיוחד לצרכיהם של הנוסעים-האמנים. כורסאות ישיבה נוחות, חלקן אף ניתן להטיה עד כדי שכיבה, מערכות מולטימדיה משוכללות, בר לשתייה ומקרר צמוד וכמובן מיזוג אוויר ובדרך-כלל גם חלונות כהים, האטומים למבטי סקרנים מבחוץ.

היכולת להסיע את האמן ומלוויו עד למקום הקרוב ביותר למקום ההופעה, מהווה גם היא מרכיב חשוב בתחום זה ובעיקר כאשר מדובר ביותר מאשר הופעה אחת לערב (יום העצמאות למשל) ונוצר צורך לתמרן בנסיעה מבמה אחת לאחרת.

שירות הסעות לאמנים

הסעת-אמנים מתבצעת בדרך-כלל ברכבים ובהם 6-14 מקומות ישיבה נוחים וכאלה המכילים גם תא-מטען גדול ורחב המסוגל לקלוט את כל הציוד האישי של הנוסעים, מבלי הצורך לדחוס אותו לחלל הרכב. כלי-הרכב הללו עוברים באופן קבוע ושוטף בדיקות בטיחות קפדניות, למנוע מהם תקלות לא צפויות והחברות מעמידות לרשות האמנים נהגים מקצועיים-וותיקים, חלקם כבר הפך לחלק בלתי נפרד מהצוות המלווה את האמן. בציוות הזה טמון כמובן יתרון, הנובע גם מהיכרות אישית בין הנהג לבין האמן ומלוויו וגם בידיעה של האומן, כי ניתן לסמוך על הנהג, בכל הקשור לנתיבי הנסיעה שיבחר ולהגעה בזמן למקום ההופעה או האירוע.

בתוך כך, מתקיים גם שירות הסעת-אמנים, המגיעים ארצה להופעות ומעבר לכל האמור, במקרה כזה, מדובר גם בנהג-מלווה השולט בשפתו של האמן המגיע וביכולתו לספק לנוסעיו את מלוא השירות, מרגע נחיתתם ועד הגעתם לבית-המלון בו יתאכסנו.

הסעות לאירועים כבר הפכה לתעשייה של ממש ובישראל פועלות מספר חברות וותיקות שצברו ניסיון ומוניטין בתחום זה. האמנים עצמם מגלים נטייה לשמור אמונים לנהגים המוכרים להם, מה שמחזק כמובן את הגירסה לפיה הסעת-אמנים, אכן מהווה חלק בלתי נפרד מההכנות למופע עצמו וכאמור, אולי אפילו חלק מן "החזרה הגנרלית"…

Call Now Button053-6669590