חברת הסעות VIP

שירותי הסעות באמינות מלאה

מושג " הסעות VIP ", לקוח מעולם העסקים, הדיפלומטיה, והאומנים 'הידוענים', אף על-פי שיותר ויותר ישראלים החלו לאחרונה לאמץ שירות-יוקרה זה.

מדובר בעצם בשרותי-הסעה ברמה של "מחלקה ראשונה", בכלי-רכב מהודרים, נוחים ומאובזרים היטב הכוללים מיניבוס מפואר ומיניבוס לימוזינה. רכבי-ההסעה עבור VIP ( אחמי"ם), רובם ככולם "וואנים" ובהם מושבי-עור מרווחים ומתכווננים, המאפשרים נסיעה נעימה ונוחה. האבזור הפנימי ברכבים אלה כולל על-פי רוב, מערכות-מולטי משוכללות, ערוצי-תקשורת מגוונים, מקרר-משקאות ובמקרים רבים גם חלונות כהים, המבטיחים פרטיותם של הנוסעים.

חברת הסעות VIP נותנת שירותי הסעות לנתב"ג וחזרה, אבל עוסקת גם בעריכת סיורים ברחבי הארץ ומשתמשים בה כאמור, דיפלומטים, אנשי-עסקים, משלחות חשובות, ספורטאים ואמנים מפורסמים. הסעת VIP עובדת סביב-לשעון ומאפשרת גם נהג-צמוד ולעיתים אפילו קבוע, למי שכבר התנסה בשרותיה של חברה כזאת או אחרת.

חברת הסעות VIP – חברות וותיקות ומנוסות, בתחום הסעת VIP, דואגות גם לתאום מרבי בין הנהג המלווה לבין האורחים המגיעים לישראל, בעיקר בכל הקשור לשליטה בשפה המדוברת, לצורך תקשורת שאינה נתונה לחסדי מתרגמים.

שירותי הסעת VIP, כוללים גם התייחסות מיוחדת במינה לקבלת אחמי"ם בנמל-התעופה, כאשר נציג החברה המארחת, (או לחילופין המדינה) מקבל את פני האורחים ממש ברדתם מכבש המטוס והחל מרגע זה, דואג לכל פרטי הכניסה לארץ ובכלל זה, ליווי לטרקלין האחמי"ם בנתב"ג, ליווי בתהליכי המכס, החתמת הדרכונים, איסוף המזוודות ואחר-כך, ליווי צמוד עד לרכב-ההסעה, הממתין על-פי רוב, במקום חנייה מבודד ושמור.

תהליך זהה, מתרחש עם עזיבת האורחים את הארץ ותפקידו של נציג המארחים, מסתיים רק בפרידה מאורחיו לרגל כבש המטוס. חברות הסעת VIP, אמונות על הקשר שבין הנציג המדובר לבין נהג הרכב, מבלי להותיר מקום ואפשרות לתקלה או ליד-המקרה.

FB_IMG_1434805012209

רכב להסעת VIP, זוכה מן הסתם, גם לייחס מיוחד ולהתחשבות, במקומות בהם נדרשת חנייה קרובה ככל האפשר לאתר אליו שמים האורחים את פעמיהם ובמקרים של ביקורי דיפלומטים, גם לייחס יוצא-דופן מטעם המשטרה, לעיתים עד כדי ליווי צמוד.

לאדם הממוצע שאינו נימנה על הקבוצות הקבועות של האחמי"ם בישראל, יכולה להיות מזומנת חוויה כזאת, במקרה של הסעה לחתונה או לאירוע-משפחתי חשוב ונוצץ אחר. במקרה כזה, מומלץ כמובן על בדיקת מחירים, הכוללת את כל מרכיבי הנסיעה ובכלל זה מיני 'תוספות' שנהוג לא פעם לנסות ולגבות.

Call Now Button053-6669590