הסעות VIP לנתב"ג

רכבים, אמינים, בטיחותיים, נקיים ומרווחים

הסעת VIP לנתב"ג כוללת, הודות לקהל-היעד שלה, מגוון רחב של שירותים שאינם מקובלים על הציבור הרחב של הנוסעים לחו"ל, או המגיעים משם. אנשי-עסקים, אומנים, מפורסמים מתחומים שונים ובמקרים אחרים, גם קבוצות של עובדים-בכירים ומנכ"לים, עושים שימוש בשרות יוקרתי זה, באמצעות צי מגוון של כלי-רכב המותאמים לנוסעים, לדרישותיהם ולאופיים.

בדרך-כלל מתחילה ההסעה, כבר ביצירת הקשר הראשון עם החברה המבצעת. בשלב הזה מתבצע התיאום המפורט והמדויק בין האדם או הגוף שמזמין את ההסעה, לבין החברה והוא כולל, בין היתר את סוג הרכב, האבזור הנדרש בו, מספר הנוסעים, התאמת הנהג-הצמוד בכל הקשור לשליטתו בשפה המבוקשת, קביעת לוח-זמנים מדויק לאיסוף ואיש-קשר, שתפקידו לוודא ביצוע ההסעה, בהתאם לבחירה שנקבעה ועדכון שוטף של זמני ההמראה או הנחיתה, על-פי הנדרש.

FB_IMG_1431644521094

הסעות VIP לנתב"ג, או מהשדה לבית-המלון, כוללת גם שירותים צמודים מטעם החברה המסיעה ובהם, העמסה או פריקה של מזוודות וציוד הנוסעים, ליווי עד עמדת ביקורת-הדרכונים ובמקרים מיוחדים, אפילו עד כבש המטוס, בהתאם למעמד הנוסעים ולאישורים הביטחוניים המונפקים למלווים.

הסעות לנתב"ג מתבצעות במרבית המקרים על-ידי נהגים מקצוענים ומיומנים, השולטים גם בדרכי הגישה לנתב"ג וממנו, בשעות העומס ובנתיבים שימנעו הגעה באיחור למועד הטיסה, או לקבלת הנוסעים המגיעים. רוב הנהגים הוותיקים שולטים היטב גם בנתיבי הנסיעה הקצרים והנוחים לבתי-המלון ומכירים מקרוב את הצוותים המטפלים באח"מים, עם הגעתם לארץ, מה שמקל מאוד על קבלת-הפנים המכובדת.

גם בדרך מנתב"ג לבית-המלון, זוכים אנשי ה- VIP ללווי דומה, שמסתיים בתום הנסיעה, בכניסה לבית-המלון, לאחר פריקת הציוד והתיקים ומסירתם לידי עובד בית-המלון.

לחברות המציעות שירות מיוחד זה לאח"מים, בדרך-כלל צי מגוון של רכבים ובהם גם מוניות, מיניבוסים לשדה התעופה, רכבי-שטח. כלי-הרכב הללו, מאובזרים בכל הנדרש לנסיעה פרטית ונוחה, יש בהם תאי-מטען המכילים מזוודות, תיקים וציוד, מבלי הצורך להכניסם לחלל הרכב ורבים מכלי-הרכב שברשות החברות, מותאמים גם להסעת נכים ומוגבלים. מרבית הרכבים הללו מצוידים גם במערכות משוכללות, המאפשרות שימוש במצגות ותקשורת, בחלונות כהים המבטיחים פרטיות לנוסעים ובמקרים נוספים, על-פי הזמנה מראש, גם בבר-משקאות ואפילו שולחן-עבודה.

מומלץ כמובן לבצע, קודם להזמנת ההסעה, סקר-שווקים בין החברות השונות וגם לוודא תוקף רישיונות ההסעה שלהם, במקביל לדרישה שיהיו נתונות תחת פיקוח צמוד של מנהלת שדה-התעופה, למנוע הסעת VIP באמצעות סוג של "חאפר".

צריך כמובן לזכור, כי אחד המפגשים הראשונים של VIP עם מדינת-ישראל, מתבצע מול הנהג או נציג חברת-ההסעה, מה שמחייב לא רק הופעה הולמת, אלא גם התנהגות תרבותית ונאותה, שהרי הרושם הראשון, כמעט תמיד קובע.

אנשים שקראו פוסט זה התעניינו גם ב...

Call Now Button053-6669590