הסעות לנתב"ג

רכבים נוחים, מפוארים, אמינים ובטוחים

שירותי הסעות לנתב"ג עם חברת הסעות אל מול פיתרונות אחרים

כמעט כל מי שנסע לחו"ל, מכיר את הלחץ הגדול שהוא חש, דווקא בשעות שלפני ההגעה לנמל-התעופה בן-גוריון: החשש התמידי מפני האיחור לטיסה, הפחד מפני מכת ה'פקקים' שבדרך, האחריות הנוספת שמוטלת עליו בגלל הנהיגה והצורך לאתר חנייה ועוד לא דיברנו על הילדים המציקים מאחור.

לכל אלה יש פתרונות חלופיים, כגון:

  • רכבת-ישראל
  • מוניות גדולות לנתבג
  • הסעות לנתב"ג עם חברת הסעות
  • הסעות-מאורגנות במיניבוסים
  • רכבי מיניבוס
  • לימוזינה מפוארים ועוד.
הסעות לנתב"ג

הסעות לנתב"ג

מבין החלופות הללו, הנסיעה ברכבת זולה ביותר ומבטיחה הגעה מתחנת-הרכבת ועד לכניסה לבניין נתב"ג, מבלי צורך באיתור מקומות חנייה.

הרכבת גם מאפשרת למספר גדול של נוסעים או בני משפחה ומלווים, להגיע יחד לנמל-התעופה ואין בה מגבלות כלשהן בכל הקשור למספר המזוודות והתיקים. למי שמעדיף דרך זולה ובטוחה זאת, מומלץ בכל זאת, לעלות על רכבת מוקדמת בשעה לפחות, מן המועד המקורי המתוכנן, כדי להימנע מהפתעות של הרגע האחרון, בגין עיכובים כאלה או אחרים.

עם זאת, למוניות גדולות לשדה התעופה דרך שירותי הסעות לנתבג יש יתרונות רבים. למשל, כאשר עליכם להגיע לשדה או לחזור ממנו בלילה כאשר אין רכבות או כאשר זמני הרכבות אינן תואמת לשעת היציאה הנוחה ומביאות עימם המתנה ארוכה.

יתרון נוסף של מוניות גדולות לשדה התעופה באמצעות שירותי הסעות לנתב"ג בהזמנת רכב הסעה מותאם מראש הינו הראש השקט ומניעת בלת"מים לא נעימים שעלולים לפגוש אתכם כמו ביטול רכבות, שינוי בזמני הרכבות ועוד.

מי שנדרש להגיע לנתב"ג, או להסיע לשם קבוצה-מאורגנת של עובדים, יעדיף מן הסתם הסעות לנתב"ג ברכב כדוגמת מיניבוס ובו 20 מקומות ישיבה או מוניות גדולות.

במקרה כזה, יש לוודא מראש כי מדובר בחברה מקצועית ומנוסה, בנהג וותיק בעל רישיון-הסעה תקף ובעיקר, כי המיני-בוס מסוגל להכיל את כמות התיקים והמזוודות של כל הנוסעים, בתא-המטען ולא בחלל הרכב.

הסעות לנתב"ג – גם יתרון טקטי וגם חוויה

הסעה מאורגנת מנמל-התעופה באמצעות מוניות גדולות לנתבג או ממנו, לאורחים מחו"ל, יכולה להיות נעימה וחלקה, אם אומנם היא מתבצעת על-ידי מיניבוס, שבבעלות חברת הסעות מנוסה, אלא שכאן מומלץ מאוד לוודא ולסכם מראש את מחיר הנסיעה בש"ח.

רצוי שהתשלום יתבצע על-ידי מזמין הנסיעה ולא בידי התיירים, תמורת חשבונית-קבלה ולא פחות חשוב, שהנהג המסיע, שולט בשפתם של התיירים-הנוסעים.

הסעות לנתב ג בלימוזינה, או בסוגים שונים של "וואן" ובו 7 מקומות, מאפשרת רמה שונה של הסעה, עד כדי ניתוקם של הנוסעים מהנעשה מחוץ לרכב המסיע אותם.

בדרך-כלל מדובר גם בכלי-רכב מהודרים ומפוארים, המאובזרים במיטב השכלולים והנוחות וברור שזאת ליגה יקרה הרבה יותר של הסעות, אבל גם מי שיכול להרשות לעצמו סוג כזה של נסיעה, מוטב שלא יוותר על השוואת-מחירים ובכלל זה כל ה'תוספות' הנהוגות בשוק…

Call Now Button053-6669590