הסעות לנתב"ג

רכבים נוחים, מפוארים, אמינים ובטוחים

שירותי הסעות לנתב"ג עם חברת הסעות אל מול פיתרונות אחרים

כמעט כל מי שנסע לחו"ל, מכיר את הלחץ הגדול שהוא חש, דווקא בשעות שלפני ההגעה לנמל-התעופה בן-גוריון: החשש התמידי מפני האיחור לטיסה, הפחד מפני מכת ה'פקקים' שבדרך, האחריות הנוספת שמוטלת עליו בגלל הנהיגה והצורך לאתר חנייה ועוד לא דיברנו על הילדים המציקים מאחור.

לכל אלה יש פתרונות חלופיים, כגון:

  • רכבת-ישראל
  • מוניות גדולות לנתבג
  • הסעות לנתב"ג עם חברת הסעות
  • הסעות-מאורגנות במיניבוסים
  • רכבי מיניבוס
  • לימוזינה מפוארים ועוד.
הסעות לנתב"ג

הסעות לנתב"ג

מבין החלופות הללו, הנסיעה ברכבת זולה ביותר ומבטיחה הגעה מתחנת-הרכבת ועד לכניסה לבניין נתב"ג, מבלי צורך באיתור מקומות חנייה.

הרכבת גם מאפשרת למספר גדול של נוסעים או בני משפחה ומלווים, להגיע יחד לנמל-התעופה ואין בה מגבלות כלשהן בכל הקשור למספר המזוודות והתיקים. למי שמעדיף דרך זולה ובטוחה זאת, מומלץ בכל זאת, לעלות על רכבת מוקדמת בשעה לפחות, מן המועד המקורי המתוכנן, כדי להימנע מהפתעות של הרגע האחרון, בגין עיכובים כאלה או אחרים.

עם זאת, למוניות גדולות לשדה התעופה דרך שירותי הסעות לנתבג יש יתרונות רבים. למשל, כאשר עליכם להגיע לשדה או לחזור ממנו בלילה כאשר אין רכבות או כאשר זמני הרכבות אינן תואמת לשעת היציאה הנוחה ומביאות עימם המתנה ארוכה.

יתרון נוסף של מוניות גדולות לשדה התעופה באמצעות שירותי הסעות לנתב"ג בהזמנת רכב הסעה מותאם מראש הינו הראש השקט ומניעת בלת"מים לא נעימים שעלולים לפגוש אתכם כמו ביטול רכבות, שינוי בזמני הרכבות ועוד.

מי שנדרש להגיע לנתב"ג, או להסיע לשם קבוצה-מאורגנת של עובדים, יעדיף מן הסתם הסעות לנתב"ג ברכב כדוגמת מיניבוס ובו 20 מקומות ישיבה או מוניות גדולות.

במקרה כזה, יש לוודא מראש כי מדובר בחברה מקצועית ומנוסה, בנהג וותיק בעל רישיון-הסעה תקף ובעיקר, כי המיני-בוס מסוגל להכיל את כמות התיקים והמזוודות של כל הנוסעים, בתא-המטען ולא בחלל הרכב.

הסעות לנתב"ג – גם יתרון טקטי וגם חוויה

הסעה מאורגנת מנמל-התעופה באמצעות מוניות גדולות לנתבג או ממנו, לאורחים מחו"ל, יכולה להיות נעימה וחלקה, אם אומנם היא מתבצעת על-ידי מיניבוס, שבבעלות חברת הסעות מנוסה, אלא שכאן מומלץ מאוד לוודא ולסכם מראש את מחיר הנסיעה בש"ח.

רצוי שהתשלום יתבצע על-ידי מזמין הנסיעה ולא בידי התיירים, תמורת חשבונית-קבלה ולא פחות חשוב, שהנהג המסיע, שולט בשפתם של התיירים-הנוסעים.

הסעות לנתב ג בלימוזינה, או בסוגים שונים של "וואן" ובו 7 מקומות, מאפשרת רמה שונה של הסעה, עד כדי ניתוקם של הנוסעים מהנעשה מחוץ לרכב המסיע אותם.

בדרך-כלל מדובר גם בכלי-רכב מהודרים ומפוארים, המאובזרים במיטב השכלולים והנוחות וברור שזאת ליגה יקרה הרבה יותר של הסעות, אבל גם מי שיכול להרשות לעצמו סוג כזה של נסיעה, מוטב שלא יוותר על השוואת-מחירים ובכלל זה כל ה'תוספות' הנהוגות בשוק…

מה היא הדרך הקצרה והנוחה ביותר לשדה התעופה? איך נבחר את חברת ההסעות הטובה ביותר על מנת להגיע לשדה התעופה? מה הם יתרונותיה של חברת ההסעות קוויק סרוויס?

אין ספק כי שדה התעופה מפעיל בנו מנגנונים רבים ובעיקר את מנגנוני הרגש והלחץ. עבור רבים הגעה לשדה התעופה בין אם זה לצורכי המראה או לצרכי נחיתה היא סוג של חוויה מטלטלת ובלתי רגילה. אולם אין ספק כי על מנת ליהנות כראוי מהביקור בשדה התעופה חשוב מאוד לדעת ולהגיע בבטחה ובזמן. חברת קוויק סרוויס מעניקה שירותי הסעות לשדה התעופה ביעילות והאחריות מלאה.

אחד העקרונות החשובים ביותר של חברת ההסעות קוויק סרוויס היא כאמור עקרון העמידה בלוחות הזמנים. חברת קוויק סרוויס תקפיד כי תגיעו לשדה התעופה במועד ובזמן הנכון ביותר עבורכם בכדי להספיק את סידורי הטיסה וכמו כן להתכונן כראוי לטיסה עצמה.

מומלץ כי שירותי הסעות לשדה התעופה יתבצעו בכלי רכב מפוארים. החברה תעמיד לרשותכם את כלי הרכב המתקדמים ביותר וכמו כן החדישים ביותר. כמו כן לחברת קוויק סרוויס יש את הצוות המיומן ביותר להסעות אוטובוסים, מיניבוסים וכמו כן כל כלי הרכב העומדים לרשות הלקוחות. צוות נהדר אשר יעניק שירות אישי ומקצועי ביותר. כמו כן הסעות לשדה התעופה של חברת קוויק סרוויס כוללות מערכת גיבוי במקרה של תקלה כזו או אחרת. במקרה כזה יגיע כלי רכב חלופי במהירות המרבית על מנת להגיע בזמן לשדה התעופה.

IMG-20150729-WA0021

מוניות גדולות לשדה התעופה? איך בוחרים את חברת ההסעות שלכם?

כאמור אין להתפשר על פחות מהטובים ביותר בתחום ובעלי המוניטין הרב ביותר. לחברת קוויק סרוויס יש רקורד מרשים ביותר של הסעות בודדים וקבוצות לכל רחבי הארץ כולל שירות מוניות גדולות לנתבג וכמו כן לכל יעד נדרש. נסיעה האווירה נעימה  ורגועה, מוניות נקיות ומסודרות.

שירותי הסעות לנתב"ג? למה לבחור בקוויק סרוויס?

לקוחות נאמנים ומרוצים לעולם אינם טועים. חברת קוויק סרוויס במעניקה בין היתר שירותי הסעות לנתב"ג, שירותי הסעות לאירועים, שירותי הסעות לטיולים וסיורים מאורגנים, שירותי הסעות עובדים ועוד. אחריות מלאה וכמו כן מחירים הוגנים.

מוזמנים לקרוא בנוסף:

חברת הסעות

Call Now Button053-6669590