הסעות לחתונה

שירות מונית גדולה בת"א – לשכוח מבעיות החניה

הסעות לחתונה ויתרונותיהן

הסעות לחתונה במיניבוס יוקרתי

הסעות לחתונה במיניבוס יוקרתי

הרעיון של הסעות לחתונה, שלא באמצעות רכב-פרטי, קוסם ליותר ויותר אנשים ולא בכדי: היתרונות הגלומים בהסעות לחתונות, גדולים מאלה המאפשרים לכאורה הגעה לאירוע המשמח ברכב פרטי.

הסעה מאורגנת לחתונה משחררת את כל הנוסעים מן המגבלות הכרוכות בשתיית אלכוהול במהלך האירוע, שלא לדבר על כך שאפשר להמשיך לשמוח, לרקוד ואפילו לשתות, עד השעות המאוחרות של הלילה, משום שהנהג-המקצועי, נותר ער וצלול, כדי להחזיר הנוסעים לביתם בשלום.

הסעות לחתונה באולמות-האירועים , המרוחקים בדרך-כלל ממרכזי הערים, מאפשרת נסיעה רגועה, משוחררת מהלחצים, שהם מנת חלקו של כל נהג בכבישי הארץ, שלא לדבר על הצורך להתמודד עם 'פקקים' ובעיות-חנייה והכל בלחץ של זמן להגיע בזמן לטקס החופה.

הסעות לחתונה – איך עושים את זה?

הסעות לחתונה, יכולה להיות ביוזמת משפחות החתן-כלה, או על-פי התארגנות של מספר אורחים. במקרה הראשון, מומלץ לתאם את ההסעה עם החברה-המסיעה, לקבוע את צירי התנועה בהתאם לאיסוף האורחים ופיזורם ולמנות איש-קשר, שיתאם עם הנהג את זמני ההסעה, מקומות האיסוף והשעות לשני הכיוונים.

אותם הדברים רצויים גם במקרה השני, אלא שאז, מומלץ למזמיני השירות לבצע את התכנון והתאום וגם את בדיקת עברם המקצועי והאישי של הנהגים וכן בדיקה של רישיונות ההסעה.

בשני המקרים, למזמיני השירותי הסעות לחתונה תינתן האפשרות לבחור את הרכב שיתאים להם לפי כמו הנוסעים, חווית הנסיעה שיבקשו, רמת גימור הרכב ואף את הנהג שיסיע אותם.

ארגון הסעות לחתונה – מה מומלץ לקחת בחשבון

כאשר אתם מתכננים הסעות לחתונה, בין אם אתם מהמשפחה המארגנת או קבוצת אורחים שהתארגנה יחד, מומלץ לכם להתחשב במספר מאפיינים בתכנון הנסיעה. רוב האנשים מתקשרים ומבקשים להגיע מנקודה A לנקודה B בשעה מסוימת, בתאריך מסוים והם מציינים שהם X נוסעים.

אך רוב האנשים מפספסים את ההזדמנות לתכנן את חווית נסיעתם לפרטים הכי קטנים על מנת להעצים את החוויה. לעתים כדאי לקבוע את סוג הרכב לא רק על סמך כמות הנוסעים אלא גם לקחת בחשבון משתנים כמו כמות נקודות האיסוף ומרחקן מהציר הראשי לאירוע. למשל, לקבוצה של 50 אנשים, גם אם כולם גרים בתל אביב אך באזורים שונים ורחוקים זה מזה נמליץ להזמין שני מיניבוסים מפוארים וחדישים אשר יקלו אל האיסוף ובעיקר על הפיזור בסוף הלילה.

בנוסף, ככל שהרכב קטן יותר כך חווית הנסיעה אינטימית, שקטה ונעימה יותר. משתנים רבים נוספים יכולים להשפיע על החוויה בדרך לאירוע ולכן בעת הזמנת שירותי הסעות לחתונה נמליץ לכם לשאול אותנו, להתייעץ ויחד נבנה את הפתרון האידאלי עבורכם.

על המחירים והאפשרויות של הסעות לחתונה

חברות רבות מציעות הסעות לחתונה במיני-בוסים ובהם עד 20 מקומות, מידי-בוסים המכילים 37 מקומות, או אוטובוסים ובהם 55 מקומות-ישיבה. טווח המחירים, המבוססים על קילומטרז', נע בין 1500-2500 ₪ ל-100 ק"מ, עבור אוטובוס, או 1200-1600 ₪ למיני-בוס, בהתאם לרמת הרכב, אבזורו ומשך שעות שכירתו.

במקרים לא מעטים, קיימת גם אפשרות לשכור שירותי הסעה מאורגנים לחתונה, למשך כל הלילה, מה שמחייב בדיקה מעמיקה יותר של התעריפים בחברות שונות.

בכל מקרה, מדובר בהמלצה חמה לפני שתזמינו שירות הסעות לחתונה, לבצע השוואת-מחירים, בדיקת המלצות מחברים והכל כדי להבטיח בילוי שקט ונעים באירוע המשמח ולהנות מן היתרון הגלום בנסיעה, הלוך-ושוב, נטולת לחצים ושכמעט אינה מוגבלת בזמן.

מוזמנים לקרוא בנוסף:

רכב חתן כלה

Call Now Button053-6669590