הסעות לאירועים

קוויק סרוויס - שירותי הסעות והשכרת מיניבוסים

הסעות לאירועים – לאילו סוגי אירועים יתאימו?

הסעות לאירועים במידיבוס

הסעות לאירועים במידיבוס

חיינו מתחלקים לשניים – ימי חול – אלו אותם ימים המרכיבים את היום יום שלנו. הולכים לעבודה, חוזרים מהעבודה , חיים חיי משפחה , מקיימים תחביבים וחיים אישיים וחוזר חלילה.

מחוץ לשגרה חיינו מורכבים מאירועים שונים ומגוונים. חלקם שמחים יותר וחלקם שמחים פחות, חלקם של קרובי ליבינו וחלקם של רחוקים יותר. אירועים כמו חתונות, ברי מצווה, בנות מצווה, הלוויות, בריתות, ימי הולדת ועוד פוגשים כל אחד מאיתנו מפעם לפעם, לפעמים גם כמה פעמים בחודש או אפילו כמה פעמים בשבוע.

אירוע מכל אחד מהסוגים דורש לרוב פרוצדורה לא פשוטה שכוללת רכישת מתנה, מכתב ברכה, התארגנות על בגדים מתאימים, נסיעות הלוך וחזור כשהאוטו לפעמים מלא בכל המשפחה והרעש חזק ועוד. בעולם שלנו, בשנת 2016, קיימות חברות רבות העוזרות לנו ולוקחות חלק מנטל האירגון על עצמן. אופציה אחת להקל בארגון הינו שכירת שירותי הסעות לאירועים.

בין אם במונית קטנה למשפחה קטנה ועד למיניבוס / אוטובוס 55 מקומות למשפחות גדולות, לצוותי עובדים או סתם לקבוצת חברים הנוסעת יחד לבלות – הסעות לאירועים בהחלט יקלו על ארגון הנסיעה ואפילו יוכלו להשתתף בחוויה.

הסעות לאירועים כחלק מהחוויה

רוב מוחלט מאוכלוסיית מדינת ישראל או בכלל בעולם מחזיקים רישיון נהיגה מסוג B ומחזיקים ברכב אשר יכול לקחת לכל היותר 7 נוסעים וברוב המקרים מדובר ברכב מסוג שיכול להסיע לכל היותר 5 אנשים. נתון זה די משוגע. מכיוון ובדרך כלל המכוניות לא נוסעות מלאות נהוג לקחת את מספר הנוסעים המגיעים לאירוע ברכב פרטי אחד כ 4 נוסעים.

כיוצא בכך – רבע מהאנשים שמגיעים לאירוע יגיעו אליו עצבניים ומתוחים לאחר שחוו תכנון ציר הנסיעה, נתקלו בפקקים, צפצופים בכבישים, מרוכזים בכביש בעוד חבריהם או משפחתם מנהלים שיחה בה הם בקושי חלק ועוד מאפיינים מתישים איתה מביאה חווית הנהיגה בישראל. הסעות לאירועים תשפר משמעותית סיטואציה זו.

הסעה לאירוע באופן מסודר, מאורגן ומתוכנן מראש תביא למצב שמרבית האורחים מגיעים לאירוע כשהם נינוחים, רגועים ושמחים. כאשר תזמינו הסעה לאירוע תוכלו לבחור בין מגוון רב של כלי רכב ולהתאים לקהל היעד את כלי הרכב שמתאים לו.

הנהג המנוסה יקצר את זמני הנסיעה בעקבות היכרותו הטובה עם הכבישים והפקקים והתוצאה העיקרית – 100% אורחים נהנים ויכולים לשתות לשוכרה כאוות נפשם במקום 75% במקרה הטוב כשמדובר בהגעה ברכבים פרטיים.

הסעות לאירועים

הסעות לאירועים במיניבוס לימוזינה

מה כדאי לקחת בחשבון כשמזמינים הסעה לאירוע

ישנו מגוון רחב מאוד של סוגי אירועים ולכל אירוע המאפיין שלו. בדיוק כך גם ברכבים – ישנו מגוון רחב של רכבים ולכל אחד את המאפיין שלו. מומלץ מאוד להתייעץ מראש עם חברת ההסעות איתה תיסעו באיזה כלי רכב כדי לבצע את הסעות לאירועים אליהם אתם הולכים, או יותר נכון , נוסעים. מיניבוס לימוזינה למשל יכול להתאים כמעט לכל אירוע -גם מפואר ואלגנטי ויתאים ללוויה וגם יוקרתיי ואצילי ולכן יתאים גם ל – הסעות לחתונה.

אוטובוס לאירוע ברית במרכז תל אביב למשל לא יהיה הפתרון החכם ביותר – מכיוון והוא מסורבל ומתקשה למצוא חניה להמתנה בזמן שתהיו באירוע ולפני שיאסוף אתכם בחזרה. הסעות לאירועים יכולים לא רק לפתור לכם בעיות בהכנות לאירוע אלא גם להוות חלק מחווית האירוע במידה ותתאימו את הרכב המתאים לפי אווירת האירוע ומאפייניו.

Call Now Button053-6669590