הסעות לאירועים

קוויק סרוויס - שירותי הסעות והשכרת מיניבוסים

הסעות לאירועים – לאילו סוגי אירועים יתאימו?

הסעות לאירועים

חיינו מתחלקים לשניים – ימי חול – אלו אותם ימים המרכיבים את היום יום שלנו. הולכים לעבודה, חוזרים מהעבודה , חיים חיי משפחה , מקיימים תחביבים וחיים אישיים וחוזר חלילה.

מחוץ לשגרה חיינו מורכבים מאירועים שונים ומגוונים. חלקם שמחים יותר וחלקם שמחים פחות, חלקם של קרובי ליבינו וחלקם של רחוקים יותר. אירועים כמו חתונות, ברי מצווה, בנות מצווה, הלוויות, בריתות, ימי הולדת ועוד פוגשים כל אחד מאיתנו מפעם לפעם, לפעמים גם כמה פעמים בחודש או אפילו כמה פעמים בשבוע.

אירוע מכל אחד מהסוגים דורש לרוב פרוצדורה לא פשוטה שכוללת רכישת מתנה, מכתב ברכה, התארגנות על בגדים מתאימים, נסיעות הלוך וחזור כשהאוטו לפעמים מלא בכל המשפחה והרעש חזק ועוד. בעולם שלנו, בשנת 2016, קיימות חברות רבות העוזרות לנו ולוקחות חלק מנטל האירגון על עצמן. אופציה אחת להקל בארגון הינו שכירת שירותי הסעות לאירועים.

בין אם במונית קטנה למשפחה קטנה ועד למיניבוס / אוטובוס 55 מקומות למשפחות גדולות, לצוותי עובדים או סתם לקבוצת חברים הנוסעת יחד לבלות – שירותי הסעות לאירועים בהחלט יקלו על ארגון הנסיעה ואפילו יוכלו להשתתף בחוויה.

הסעות לאירועים כחלק מהחוויה

רוב מוחלט מאוכלוסיית מדינת ישראל או בכלל בעולם מחזיקים רישיון נהיגה מסוג B ומחזיקים ברכב אשר יכול לקחת לכל היותר 7 נוסעים וברוב המקרים מדובר ברכב מסוג שיכול להסיע לכל היותר 5 אנשים. נתון זה די משוגע. מכיוון ובדרך כלל המכוניות לא נוסעות מלאות נהוג לקחת את מספר הנוסעים המגיעים לאירוע ברכב פרטי אחד כ 4 נוסעים.

כיוצא בכך – רבע מהאנשים שמגיעים לאירוע יגיעו אליו עצבניים ומתוחים לאחר שחוו תכנון ציר הנסיעה, נתקלו בפקקים, צפצופים בכבישים, מרוכזים בכביש בעוד חבריהם או משפחתם מנהלים שיחה בה הם בקושי חלק ועוד מאפיינים מתישים איתה מביאה חווית הנהיגה בישראל. שירותי הסעות לאירועים ישפרו משמעותית סיטואציה זו.

הסעה לאירוע באופן מסודר, מאורגן ומתוכנן מראש תביא למצב שמרבית האורחים מגיעים לאירוע כשהם נינוחים, רגועים ושמחים. כאשר תזמינו הסעה לאירוע תוכלו לבחור בין מגוון רב של כלי רכב ולהתאים לקהל היעד את כלי הרכב שמתאים לו.

הנהג המנוסה יקצר את זמני הנסיעה בעקבות היכרותו הטובה עם הכבישים והפקקים והתוצאה העיקרית – 100% אורחים נהנים ויכולים לשתות לשוכרה כאוות נפשם במקום 75% במקרה הטוב כשמדובר בהגעה ברכבים פרטיים.

שירותי הסעות לאירועים

מה כדאי לקחת בחשבון כשמזמינים הסעה לאירוע

ישנו מגוון רחב מאוד של סוגי אירועים ולכל אירוע המאפיין שלו. בדיוק כך גם ברכבים – ישנו מגוון רחב של רכבים ולכל אחד את המאפיין שלו. מומלץ מאוד להתייעץ מראש עם חברת ההסעות איתה תיסעו באיזה כלי רכב כדי לבצעהסעות לאירועים אליהם אתם הולכים, או יותר נכון , נוסעים. מיניבוס לימוזינה למשל יכול להתאים כמעט לכל אירוע -גם מפואר ואלגנטי ויתאים ללוויה וגם יוקרתיי ואצילי ולכן יתאים גם ל – הסעות לחתונה.

אוטובוס לאירוע ברית במרכז תל אביב למשל לא יהיה הפתרון החכם ביותר – מכיוון והוא מסורבל ומתקשה למצוא חניה להמתנה בזמן שתהיו באירוע ולפני שיאסוף אתכם בחזרה. שירותי הסעות לאירועים יכולים לא רק לפתור לכם בעיות בהכנות לאירוע אלא גם להוות חלק מחווית האירוע במידה ותתאימו את הרכב המתאים לפי אווירת האירוע ומאפייניו.

 

מה היא המשמעות והחשיבות של הסעות איכותיות לאירוע כזה או אחר? מה חשוב לדעת על חברת ההסעות? מי הם נהגי חברת ההסעות קוויק סרוויס? מי הם לקוחות חברת קוויק סרוויס?

עבור כל בעל אירוע חשוב ביותר כי האורחים המוזמנים לאירוע יהיו נטולי דאגות ויוכלו לשמוח ולהשתתף באירוע עד לשעות הקטנות של הלילה. כל זה יכול להתאפשר רק במידה ולא יהיו טרודים מההסעה אשר תחזיר אותם לביתם לאחר האירוע. אין ספק כי הסעה מאורגנת עבור קבוצה של אנשים לאחר אירוע כזה או אחר הוא הפתרון האידיאלי והנכון ביותר עבור בעלי האירוע וכמו כן עבור משתתפיו.

לפני בחירת חברת הסעות לאירוע חשוב מאוד להבין את המשמעות של הסעה מסוג זה. הסעות לאירועים הווה אומר כי לנהג שלכם יש את כל היכולות המקצועיות לבצע את משימתו על הצד הטוב ביותר ולהסיע בבטחה את האורחים למחוז חפצם. נהגי חברת קוויק סרוויס מתודרכים על ידי הנהלת החברה וקצין הבטיחות שלה וכמו כן עוברים את ההשתלמויות והרענונים הנדרשים על מנת לבצע את עבודת הנהגות בצורה המרשימה ביותר.FB_IMG_1431639237776

כמו כן אין חברת קוויק סרוויס מוותרת על רמת השירות גובהה ביותר לטובת הסעות לאירוע או לכל סוג של נסיעה. נהגי החברה יעניקו שירות אישי ומקצועי, אדיב וסבלני לכל לקוח ונוסע. כמו כן חברת קוויק סרוויס מקפידה על עמידה בלוח הזמנים על פי מה שנקבע מראש.

הסעות מיניבוס? למה דווקא חברת ההסעות קוויק סרוויס?

משום שבחברת קוויק סרוויס הלקוח הוא בראש סדר העדיפויות. לחברת קוויק סרוויס יש לקוחות רבים ומרוצים ביותר מכל רחבי הארץ. בין יתר הלקוחות ניתן למצוא גופים ממשלתיים, חברות וארגוני ענק לצד לקוחות פרטיים. חברת קוויק סרוויס הוקמה בשנת 2004. רקורד מרשים ביותר של שירותי הסעה ומוניטין רב.

הסעות למסיבת רווקות? פנו אל חברת קוויק סרוויס!

כאמור הסעות למסיבת רווקות, הסעות לחתונה או לכל אירוע כזה או אחר דורש גם את הגיבוי הנחוץ למקרה של תקלה. לחברת הסעות זו צי רכבים גדול הנותן מענהה מהיר במקרה הצורך לאורך כל שעות היממה.

 

Call Now Button053-6669590