הסעות בלימוזינה מאובזרת

הסעות מיניבוסים לאירועים מיוחדים

הסעות במיניבוס לימוזינה, כבר היו בישראל שם-נרדף ל'קלאסה' של בעלי-ממון ואנשים מפורסמים שהפרוטה מצויה בכיסם. מדובר בכלי-רכב שנקרא על-שם מחוז 'לימוזין' בצרפת ובירתו העיר לימוז' ואשר בנוי ומעוצב בסגנון הדור ומפואר, הן בצורתו החיצונית והן בתוך החלל הפנימי הגדול שלו.

ה'לימוזינה' מעניקה כאמור שירותי הסעה לאורחים מכובדים מחו"ל, לסוגים שונים של 'ידוענים', למנכ"לים בכירים, אבל גם לחברות-הפקה ולאמרגנים הנדרשים לכלי-רכב זה עבור אומנים מפורסמים ו'לכוכבים' המגיעים לישראל לצורך הופעות.

ה'לימוזינה' הממוצעת מאובזרת במיטב האביזרים הדרושים על-מנת להעניק לנוסעים תחושה, כאילו הם משייטים ברכב של 5-כוכבים ובדרך-כלל יש בה מערכת מולטימידיה מתקדמת, מסכים בגדלים שונים, מסך ל'סמרטפון, מחשב, אינטרנט, מערכת-מצגות, תאורות בעלות עוצמה משתנה, שקעים עבור מכשירים של 220 וולט וכמובן, בר-משקאות, מקרר, שולחן-עבודה, וילונות מיוחדים, המאפשרים הצצה חד-כיוונית החוצה בלבד ואפילו אביזרים ומתלים מיוחדים לביגוד.

קוויק סרוויס - שירותי הסעות והשכרת מיניבוסים

במרבית המקרים, מדובר גם בכורסאות-עור ואפילו בספה, ההופכת בלחיצת כפתור למיטה. קיימת אפשרות ב'לימוזינות' מסוימות, לבצע ניתוק מוחלט מתא הנהג, באמצעות הפעלתו או סגירתו של מסך-חלון ויצירת קשר אתו, על-ידי שימוש במערכת אינטרקום פנימית. אפשרות זאת מבטיחה לנוסעים פרטיות מלאה ואפילו מידה של חסינות מפני ציתות לשיחות.

בישראל מצויות 'לימוזינות, שונות וגם רכבי "וואן" מהודרים ובהם 8 עד 15 מקומות ישיבה, בעיקר עבור ארגונים ומקומות-עבודה, הדורשים רמה יוקרתית של הסעה לקבוצות עובדים בכירים, או לאורחים מחו"ל.

ה'לימוזינות' הארוכות ובעיקר הלבנות, משמשות גם כרכב חתן כלה, בדרכם לחופה וממנה, מה שמחייב לא רק סקר-שווקים באשר למחירים, אלא גם תאום מוקדם ומלא של נקודות-האיסוף וזמני הנסיעה של הזוג הצעיר ומלוויו.

הנסיעה ב'לימוזינה', לצורך עריכת טיולים לתיירים עשירים וחשובים, מאפשרת אומנם לעבור את הארץ לאורכה ולרוחבה בתנאי 'לוקסוס' חלומיים, אבל גם במקרה זה, מומלץ על עריכת סקר-שווקים, באשר למחירים הנדרשים, ללא 'תוספות' מיוחדות ולתאום מוקדם עם הנהג, בכל הקשור למסלול המתוכנן ונקודות העצירה במהלכו. אגב, במקרים מסוימים, ניתן לשכור 'לימוזינה', גם ללא נהג, אולם אפשרות מצומצמת זאת, ראוי שתיבחן היטב בקרב החברות השונות המעניקות שירות כזה ובעיקר, בכל הכרוך בביטוח הנדרש במצבים כאלה.

Call Now Button053-6669590