הסעה מאורגנת לבר מצווה

מיניבוס להשכרה

הסעה מאורגנת לבר מצווה, עשויה לשמש פתרון נפלא למארגני האירוע המרגש והמשמח, גם במקרה שהוא מתקיים באולם-אירועים וגם אם הוא נערך בכותל-המערבי בירושלים. בשני המקרים מדובר בהגעה נוחה ובטוחה של הנוסעים לבר-המצווה ובדרך המשחררת משפחות רבות מן הצורך להתמודד עם קשיי הנהיגה, הפקקים, העומס בכבישים והלחץ להגיע לשמחה במועד.

הסעה מאורגנת לבר-המצווה בירושלים, מאפשרת לאורחים להפקיד את הנסיעה בידי נהג וותיק ומקצועי, מי שבקיא בשעות העומס והלחץ ומכיר היטב את נתיבי ההגעה לכותל והיציאה ממנו. הסעה מאורגנת כזאת, יכולה לאפשר למשפחה המארגנת, לנצל את המיני-בוס, או האוטובוס, לשאת כמות נכבדה של ציוד, מזון וכיבוד, בצורה מרוכזת ואפילו אסטטית, בתא-המטען הגדול של כלי-הרכב, במקום לפזר את כל הכבודה במספר מכוניות.

קוויק סרוויס - שירותי הסעות והשכרת מיניבוסים

הסעה מאורגנת לבר מצווה, יכולה להפוך את הנסיעה גם לחוויה משפחתית-חברתית נהדרת, שהרי האורחים והנוסעים משוחררים מתלאות הנהיגה ויכולים לנצל את הזמן, בשני הכיוונים, לסוג של 'גיבוש חברתי' מהנה. החזרה המאורגנת מבר-מצווה, בדרך-כלל מאולמות האירועים, משחררת כמובן את כל האורחים, מכבלי לגימת האלכוהול, במהלך האירוע, שהרי הם נתונים בידי נהג מקצועי, ערני וצלול שלא לגם מן הטיפה-המרה…

מארגני ההסעה לבר-מצווה, אמורים לבצע השוואת מחירים בין החברות השונות, לבדוק עברם האישי והמקצועי של הנהגים ולערוך תאום מלא עם הנהגים, בכל הקשור לנקודות-איסוף בדרך ולמועדי איסוף הנוסעים והכל, על-מנת להבטיח מראש, נסיעה חלקה ללא עיכובים מיותרים וגם לא מזיק, לקבל המלצות וחוות-דעת, ממי שכבר התנסה בהסעות כאלה.

רצוי כמובן לוודא שכלי-הרכב יהיו מאובזרים כנדרש ובעלי יכולת לשאת ציוד, מזון ושתייה בתא-מטען מרווח ושההסכם עם החברה המשכירה, יאפשר שימוש בהסעה המאורגנת למספר גדול של שעות, מבלי להידרש ל'תוספות' מיוחדות ולשאר 'פטנטים' שנועדו לסחוט מזומנים מהמשפחה החוגגת.

בממוצע, מציע השוק אוטובוסים במחיר שנע מ-800 ₪ ועד 1600 ₪ להסעה לבר-מצווה, מה שמאפשר ל-55 חוגגים להגיע לאירוע ולחזור ממנו בשמחה ובששון, בעוד מחיר ממוצע של מיני-בוס ובו 20 מקומות, עומד על 700-1000 ₪, לפרק זמן זהה.

התאמת כלי-הרכב המושכר, מתבצעת כמובן בהתאם למספר הנוסעים, אבל מומלץ תמיד לקחת בחשבון, לשמור עוד מספר מושבים ריקים, לכל מקרה שמישהו פשוט 'יתקע' באירוע ולא יוכל לחזור בכוחות עצמו…

 

אנשים שקראו פוסט זה התעניינו גם ב...

Call Now Button053-6669590