דרכי הגעה לשדה התעופה

הסעות במרכז – למה לכם להתעצבן כשאתם נוסעים בדרכים?

הדרך לשדה התעופה לפני טיסה יכולה להיות מעיקה ביותר. העובדה כי צריך להיות בנמל התעופה בשעה מסוימת, איתור הטרמינל הנכון, המזוודות הכבדות ושאר הציוד שאסור לשכוח והבידוק הביטחוני שיכול לקחת דקות או שעות. עבור חלק מהאוכלוסייה גם החשש מטיסות אל מעבר לים הופך את השעות שלפני הטיסה לסיוט של ממש. חברות התעופה השונות ממליצות להגיע לעמדת הבידוק בשדה התעופה שעתיים עד שלוש שעות לפני הטיסה, על מנת שתוכלו להספיק להגיע לטיסה בזמן, ואולי גם להספיק לערוך סיור קצר בחנויות הדיוטי פרי. רבים מתכננים את ההגעה לטיסה באמצעות תחבורה ציבורית, לוקחים מונית ספיישל או מוניות גדולות לשדה התעופה על מנת להימנע מעלויות החנייה לטווח ארוך בשדה, וכן על מנת להפחית את הדאגות הכרוכות בהגעה לשדה.

דרכי הגעה לשדה התעופה

דרכי הגעה לשדה התעופה

איך ניתן להגיע לשדה התעופה ללא רכב פרטי?

אם בעבר הדרך העיקרית להגיע לנתב"ג ללא רכב פרטי הייתה באמצעות שימוש במונית ספיישל, בשנים האחרונות נוספו פתרונות הגעה רבים לשדה. רכבת ישראל מפעילה נסיעות ישירות לנתב"ג, וניתן להגיע לטרמינל 1 או 3 באמצעותם. עם זאת, החיסרון הגדול ברכבת הוא שכאשר אתם נושאים כמות גדולה של מזוודות לא תוכלו ליהנות מעגלה למזוודות, והרכבת אינה פועלת מכניסת השבת ועד צאתה. ניתן גם להשתמש באוטובוס באמצעות חברת אגד, קווים, מטרופולין או אפיקים, כאשר גם האוטובוס אינו אופציה נוחה במיוחד עם כמות גדולה של מזוודות או עם ילדים שנוסעים אתכם. האופציה השלישית היא נסיעה במונית ספיישל, או אם אתם קבוצה גדולה יותר תוכלו להזמין מוניות גדולות לשדה התעופה.

מוניות גדולות לשדה התעופה – לקבוצות קטנות

מוניות גדולות לשדה התעופה הפכו להיות כלי התחבורה הנוח ביותר להגעה לנמל בן גוריון. בנסיעה עם מזוודות מונית ספיישל עלולה להיות צפופה מדי לקבוצות של מעל 4 נוסעים, ולכן מוניות גדולות לשדה התעופה מאפשרות את הנוחות של ישיבה במושבים מרווחים ברכב חדיש ושל הגעה מהירה ונוחה לשדה התעופה כאילו הגעתם במונית ספיישל. יתרון נוסף שיש למשפחות מרובות ילדים הבוחרות לקחת מוניות גדולות לשדה התעופה, היא היכולת לנסוע עם כל הילדים ברכב אחד מבלי להתפצל לשני רכבים או ליותר, ומבלי להתפשר על נסיעה מעיקה בתחבורה ציבורית.

אנשים שקראו פוסט זה התעניינו גם ב...

Call Now Button053-6669590