במה נמדדת חברת הסעות מקצועית

שירותי הסעות באמינות מלאה

חברת הסעות מקצועית הינה חברה המציעה שירותי הסעות בכלי רכב שונים על בסיס קבוע או חד פעמי ולמגוון מטרות.

ניתן לשכור אוטובוסים, רכבי נכים, מוניות, מיניבוסים או מידיבוסים לצורך הסעת אורחים לאירועים משפחתיים, טיולים, סיורים או לכל בילוי קבוצתי אחר, וכן לשכור שירותי הסעה על בסיס יומי כמו הסעת תלמידים או עובדים למוסדות חינוך ומקומות עבודה.

שירותי הסעות לכל חלקי הארץ

בחירת חברת ההסעה תכלול מספר גורמים חשובים :

  • המלצות וותק – מומלץ לבחור בחברת הסעה המומלצת על ידי לקוחות פרטיים ועסקיים או חברות תיירות. כדאי גם לבדוק את וותק החברה בשוק, ולבחור בחברה אמינה ומנוסה.
  • כלי רכב ומחיר- כדאי לבדוק את היצע כלי הרכב ולהתאימם למספר הנוסעים, מטרת הנסיעה והצרכים המיוחדים. הרכבים צריכים להיות נוחים ומרווחים, ממוזגים ובטיחותיים.
  • רישיון מטעם משרד התחבורה ורישיון עסק מהרשות המקומית – יש לבדוק את רישיון חברת ההסעות – האם קיים והאם הוא בתוקף.
  • הנהגים העובדים בחברה – האם הם מקצועיים ואחראים, אדיבים ומנוסים (הוותק שלהם כנהגים).
  • ביטוח ובטיחות – יש לוודא שקיים ביטוח מקיף וביטוח חובה כולל סעיף 32 המכסה רכבים המשמשים להסעות. ברכבי הסעות גדולים המיועדים להסעת ילדים חשוב לבדוק שקיימות חגורות בטיחות תקינות כנדרש על פי חוק, וכן מראות המאפשרות לנהג לראות בכל רגע את הנוסעים. כמו כן צריכה להיות מותקנת מערכת פתיחת דלתות אוטומטית המופעלת כאשר דלת נסגרת בטעות על גוף הנוסע.
  • קצין בטיחות בחברת ההסעות – בכל חברת הסעות חייב להיות קצין בטיחות מומחה לתעבורה. קצין הבטיחות מפקח ומתעדכן בחוקי התעבורה, מדריך את הנהגים ובודק את הרכבים באופן שוטף על פי הנחיות משרד התעבורה. במידה ונמצא בחברה רכב לא תקין, או נהג שעבר עברת תנועה, קצין הבטיחות הוא האחראי להורדתם מהכביש.
  • איכות ואמינות החברה – רצוי להיכנס לאינטרנט ולבדוק אם קיימות תלונות או ביקורות נגד חברת ההסעות, או ביקורות חיוביות שיאשרו את אמינות החברה. אפשר גם לחפש באתר המועצה לצרכנות, אמון הציבור ומשרד התעבורה אם החברה אמינה, מנוסה ומקפידה על בטיחות הנוסעים.
  • שירות ואדיבות – אם חברת ההסעות עומדת בכל הקריטריונים החשובים האלה יש לוודא שמקפידים בחברה על שירות איכותי ואדיב.

נסיעה בטוחה ומהנה.

Call Now Button053-6669590