איך לבחור הסעות לחתונה

בשעה טובה ומוצלחת אתם מתחתנים. את האולם או הגן כבר סגרתם מזמן, גם את תפריט האוכל, הדי ג'יי, הצלמים וכמובן את שמלת הכלה המהממת. במשך חודשים רבים טרחתם על מנת להפוך את החתונה שלכם למושלמת ואת הבילוי של האורחים שלכם לכיפי במיוחד. על מנת להשלים את החוויה הצפויה להם, כדאי מאוד שתזמינו שירותי הסעות לחתונה.  איך לבחור הסעות לחתונה

חשיבות הסעות לחתונה

למרות שקשה לדמיין זאת, הסעות לחתונה זה אחד הדברים החשובים ביותר בהפקת החתונה. הרי מה החשיבות של קניית אלכוהול איכותי לחתונה אם חלק מהאורחים לא יוכל לשתות כי הוא נוהג? הסעות לחתונה יאפשרו לכל האורחים שלכם, ללא יוצאי מהכלל (וללא נהג תורן) לשתות כמה שהם רוצים בחתונה שלכם. כך, האורחים שלכם יוכלו לשמוח איתכם בחופשיות ובקלילות ולשמוח איתכם עד השעות הקטנות של הלילה מבלי דאגה.

הסעות לחתונה הופכות את חייהם של אורחים רבים לקלים יותר. ישנם אורחים שאין להם כלי רכב זמין בערב, ושהזמנת ההסעות תסייע להם להגיע אל החתונה וממנה בקלות וללא דאגות. בנוסף, סביר להניח כי חלק מהאורחים מגיעים מרחוק אל חתונתכם, וחלקם מעדיפים להגיע בהסעה ולא ברכבם הפרטי משיקולים כאלו ואחרים. עבור אורחים אלו קיומה של הסעה ימנע את הטרחה הכרוכה בהבאת רכב לחתונה.

למה לשים לב כשבוחרים הסעות לחתונה?

למרות שלא מדובר בהחלטה הכי חשובה שתקבלו בתהליך הפקת החתונה שלכם, עדיין חשוב כי תוודאו כי חברת ההסעות שבחרתם תסיע את האורחים שלכם בבטחה וללא בעיות. בטרם בוחרים את חברת ההסעה רצוי לבדוק את הדברים הבאים:

בטיחות ואיכות נסיעה:

הדבר החשוב ביותר בהסעות לחתונה הוא כמובן נושא הבטיחות. הרי מה שווה שהאורחים שלכם לא ינהגו לאחר ששתו אם הם לא יגיעו בשלום הבייתה? לכן חשוב מאוד לוודא כי חברת ההסעות היא חברה שמחזיקה בכל הרשיונות כנדרש, שנהגי בטיחותיים, ושהאוטובוסים שלהם עומדים בכל התנאים הבטיחותיים הנדרשים.

זמני הגעה ויציאה

מן הסתם אתם לא רוצים שאף אחד מהאורחים שלכם ובטח שלא כ- 50 אורחים שלכם יגיעו בשעה מאורחת מדיי לחתונה שלכם. לכן יש לוודא כי חברת ההסעות היא חברה אמינה, שעומדת בזמני ההגעה אל החתונה.

כמו כן, חשוב לוודא עם חברת ההסעות את שעת היציאה מן החתונה. חתונות רבות מתעכבות ונמשכות אל תוך השעות הקטנות של הלילה. חברות הסעה מסויימות מנצלות את המצב הזה ומבקשות תוספת תשלום על כל שעה שההסעה יוצאת מעבר לשעה מסויימת. רצוי מאוד לוודא נושא זה לפני שסיכמתם עם חברת ההסעות על מנת למנוע אי-נעימות בערב החתונה.

מחיר

אולי הדבר המובן ביותר מאליו. כמו בכל תשלום עבור שירות שאתם מבצעים, רצוי לקיים סקר שוק קצר ולהשוות מחירים בין חברות ההסעות, לפני שאתם מחליטים על חברת ההסעות שתסיע את האורחים שלכם לחתונתכם. התקשרו למספר חברות הסעות והשוו בין המחירים והתנאים אותם הם מספקים, ואז ביחרו בחברה הזולה ביותר. יחד עם זאת, שימו לב שאתם לא מתפשרים על נושאים חשובים כמו בטיחות או עמידה בזמנים בגלל כמה מאות שקלים.

 

 

Call Now Button053-6669590