השכרת מיניבוס לאירועי חברה

השכרת מיניבוס לאירועי חברה

השקעה בעובדים כבר הוכחה כמשתלמת מבחינות רבות – מבחינת העלאת שביעת הרצון של העובדים מהחברה, שיפור הקשרים בין העובדים ובין העובדים והמנהל (או המנהלים) וכתוצאה מכך גם מבחינת ייעול ושיפור בעבודה עצמה.

ניתן להביע הערכה כלפי העובדים בדרכים רבות – ביניהן: על ידי אמירת מילה טובה, חגיגת ימי הולדת, העלאת משכורת, מתן מתנות לכבוד חגים, ובין היתר, על ידי ארגון של אירועי חברה.

הזמנת שירותי הסעות לעובדים

כשמשקיעים באירועי חברה, דואגים לכך שהם יהיו מגוונים ויצירתיים ומארגנים לעובדים הסעות מאורגנות, העובדים מעריכים את ההשקעה של המעסיקים, אינם מסתבכים בדרכים, מגיעים בזמן וביחד ויכולים להתחיל את האירוע כשהם נמרצים ומרוצים. 

הזמנת שירותי הסעות ודאגה לרכב מתאים חוסכת מהעובדים את הצורך להוציא רכבים, לשלם על דלק, לארגן לעצמם דרך להגיע ולעמוד בפקקים שיכולים מאוד להתיש במדינתנו.

מעבר לכך, נסיעה ברכב אחד מפחיתה את הפגיעה באיכות הסביבה.

כל היתרונות של קבלת שירותי הסעות הופכים את הבחירה בקבלת השירות לכדאית ביותר.

לבחור את חברת ההסעות בקפדנות

במידה שמחליטים לארגן הסעה לאירוע חברה, יש לבחור את חברת ההסעות בקפדנות, שכן לא כל החברות מעניקות שירות מקצועי, אמין ונוהגות בשקיפות מלאה. 

בחירה בחברה שאינה מספקת שירות ברמה גבוהה עלולה לסכן את הנוסעים, לפגוע בכל חווית הנסיעה ולפגוע בהנאה של העובדים מהאירוע, אז אם כבר מארגנים אירוע – כדאי להשקיע ולבחון היטב את המאפיינים של החברה.

חברת הסעות מקצועית תעסיק נהגים מיומנים וזהירים שמכירים היטב את הדרכים, מתייחסים אל כל הנוסעים באדיבות ועומדים בלוחות הזמנים.

כמו כן, תספק החברה מגוון רכבים מתוחזקים, נקיים וממוזגים בגדלים שונים, כך שכל עסק יוכל לבחור ברכב שעונה על צרכיו.

"קוויק סרוויס" – להתחיל את האירוע כבר במהלך הנסיעה ולהגיע אל היעד בבטחה

במידה שאתם מתכננים אירוע חברה לעובדים שלכם ורוצים להקל עליהם ולמנוע מצב שבו הם יצטרכו לדאוג לעצמם להסעה, אתם מוזמנים לפנות אל החברה שלנו – "קוויק סרוויס" ולקבל שירות ברמה גבוהה.

החברה שלנו אינה מתפשרת על דבר, ואם תקבלו מאיתנו שירות, תיהנו מנסיעה ברכב שמתאים לכם, כמו למשל: מיניבוס מרווח, ממוזג, מתוחזק ונקי שמכיל 20 מקומות ישיבה, כאשר הנהג שלכם יקפיד על כל כללי הבטיחות, יכיר היטב את הדרך, יעמוד בזמנים ויתייחס אל כל נוסע ואל כל נוסעת באדיבות.

שירותי החברה שלנו ניתנים למגוון לקוחות, ביניהם: לוג'יטק הייטק, ערוץ 2, רד בול ישראל והאחים עופר, ואנו מתאימים את השירות לכל לקוח באופן אישי.

אם אתם מעוניינים להזמין מאתנו שירותי הסעות או לשאול שאלה, אתם מוזמנים לצלצל אלינו או לשלוח לנו מייל  ונשמח להשיב על כל שאלה.

כמו כן, תוכלו למלא את הפרטים שלכם בטופס ההתקשרות (כולל סוג השירות שנחוץ לכם) ואנו נחזור אליכם בהקדם.

 

Call Now Button053-6669590