מיניבוס 20 מקומות – איזה כיף לנסוע עם כולם ביחד

קוויק סרוויס - שירותי הסעות והשכרת מיניבוסים

מיניבוס 20 מקומות

כשרוב האנשים חושבים על נסיעות, עולה בראשם תמונה לא מעודדת במיוחד, תמונה זו כוללת כבישים עמוסים ברכבים, פקקים מעייפים, נסיעות ארוכות, חיפושי חנייה מתישים, בזבוז דלק וצורך להישאר מרוכזים לאורך זמן. מעבר לכך, במידה שנוסעים ברכב פרטי, לא יכולים הנהגים לבלות עם שאר הנוסעים והדבר פוגע בחוויית הנסיעה.

כשחושבים על תחבורה ציבורית, עולה תמונה עוד יותר מעייפת שכוללת איחורים ליעד, צורך להחליף בין אוטובוסים, עמידה בתחנות בחום ובקור ונסיעה ברכבים עמוסים בנוסעים, כך שלפעמים אפילו אין מקום לשבת. סביר להניח שלאחר נסיעה שכזו יגיעו הנוסעים ליעדם כשהם מותשים ועצבניים.

אם חושבים על מוניות, הרי שהמחירים הגבוהים מהווים "איום" רציני על הכיס והופכים את חווית הנסיעה ללא נעימה.

יחד עם זאת, אין מנוס, וכשרוצים להגיע ליעד מסוים – בין אם הוא קרוב יחסית או רחוק, יש להשתמש באמצעי תחבורה. הבשורה הטובה היא שיש דרך להפוך גם את הנסיעות הארוכות למהנות ורגועות.

הזמנת מיניבוס 20 מקומות ישיבה מרווחים ונוחים – להקל לעצמכם על החיים

 

אם אתם מתכננים נסיעה של קבוצה שמונה עד 20 אנשים וגם אתם לא אוהבים לנסוע ברכבים במשך זמן רב, לעמוד בפקקים מטרידים ולחפש חניה, או אם אתם לא מעוניינים להזמין מוניות ולשלם סכומים גבוהים או לנסוע בתחבורה ציבורית, תוכלו למצוא פתרון יעיל ונוח ביותר. הפתרון שלנו הוא פשוט – להזמין מיניבוס ל20 אנשים.

מיניבוס 20 מקומות איכותי וממוזג שמאפשר ישיבה מרווחת, יאפשר לכל הקבוצה שלכם לנסוע ביחד בנחת ולהגיע ליעד באותו הזמן, ללא צורך להוציא מספר רכבים, לאסוף את הנוסעים מנקודות שונות, לשלם סכומים גבוהים על דלק ולפצל את הקבוצה. כמו כן, תפחית הבחירה במיניבוס את הזיהום הסביבתי בהשוואה לנסיעה במספר רכבים.

כדי ליהנות מכל היתרונות של המיניבוס, חשוב לבחור בחברה וותיקה ומקצועית שמספקת שירותי הסעות מזה שנים רבות ומעניקה שירות אישי לכל נוסע ונוסעת.

חברה מקצועית שמציעה מבחר נרחב של רכבים מתוחזקים ואיכותיים, שעוברים בדיקות תקופתיות על ידי קצין בטיחות, תוכל להקל על הנוסעים ולאפשר להם ליהנות מחוויית הנסיעה המשותפת.

נהגים זהירים, מקצועיים ואדיבים, יכירו היטב את הדרכים השונות ויוכלו להסיע את הנוסעים ליעד ואף להחזיר אותם לביתם עם סיומו של הטיול או האירוע.

"קוויק סרוויס" – מיניבוס ל20 אנשים ותוכלו לשכוח מכל מה שחשבתם על נסיעות מתישות

 

באמצעות קבלת שירות הסעות מהחברה שלנו, תוכלו להפוך את הנסיעות הבאות שלכם למהנות ורגועות. במילים אחרות – תוכלו לשכוח מהנסיעות המתישות שהכרתם עד היום.

החברה המקצועית שלנו קיימת מזה שנים רבות ויכולה להתאים את הרכבים לכל נוסע באופן אישי. הרכבים שלנו מגוונים, מתוחזקים, נקיים ואיכותיים ונהגינו נבחרים בקפדנות רבה כדי להבטיח ללקוחותינו את השירות הטוב ביותר.

במידה שאתם מעוניינים לקבל פרטים אודות החברה שלנו, להזמין הסעה או לשאול כל שאלה, אתם מוזמנים לפנות אלינו באמצעות הטלפון, על ידי שליחת מייל או על ידי מילוי הפרטים שלכם בטופס הזמנת השירות ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם ויסייעו לכם בכל הדרוש.

מעוניינים בפרטים נוספים על מיניבוס 20 מקומות? נשמח לעמוד לשירותכם ולאפשר לכם להצטרף למעגל לקוחותינו שנהנים לנסוע בדרכים!

לניווט מהיר:

 

 

Call Now Button053-6669590