מיניבוס 15 מקומות

רכבים נוחים, מפוארים, אמינים ובטוחים

אם אתם מתכננים לנסוע לטיול יחד עם החברים שלכם, עובדי החברה או בני המשפחה ואתם קבוצה של עד 15 אנשים, סביר להניח שתשמחו לחסוך לעצמכם את הצורך להוציא מספר רכבים פרטיים ולהתחיל לאסוף את הנוסעים מנקודות איסוף שונות.

הוצאת מספר רכבים גם תפגע באיכות הסביבה, גם תמנע מהנהגים ליהנות מזמן איכות עם שאר הנוסעים וגם תפצל את הקבוצה. מעבר לכך, במידה שמדובר על נסיעה ארוכה, עשויים הנהגים להגיע אל היעד מותשים לגמרי.

האופציה להזמין מוניות קטנות גם היא אינה כדאית במיוחד, מפני שעלות ההזמנה תהיה גבוהה ובדיוק כמו במקרה של נסיעה במספר רכבים פרטיים – גם במקרה זה יהיה הזיהום הסביבתי רב ביותר.

כשבוחנים את האפשרות להשתמש בתחבורה ציבורית, נראה שגם אופציה זו אינה קוסמת במיוחד, שכן התחבורה הציבורית עשויה שלא להגיע בזמן ולגרום לכל המסע להפוך למסורבל ולא נוח.

אז מה הפתרון הטוב ביותר?

 

לאחר שבוחנים את האופציות האפשריות, נראה שהזמנת מיניבוס איכותי יכולה לפתור את הבעיה ולאפשר לכולם לנסוע ביחד וליהנות מזמן איכות.

באמצעות מיניבוס מרווח, נקי ונוח שמכיל 15 מקומות ישיבה, אותו מסיע נהג מקצועי, זהיר ומיומן, יוכלו כל הנוסעים לנסוע בבטחה, להתרווח במושבים ולהתחיל את הטיול בראש שקט. נסיעה במיניבוס תחסוך את הצורך בשימוש במספר רכבים וגם תפחית את הפגיעה באיכות הסביבה.

לא רק לצורך טיולים

 

הזמנת מיניבוס מתאימה גם לטיולים, אך לא רק. ניתן להזמין שירותי הסעות גם כאשר נוסעים לאירועים שונים כמו למשל: חתונות, בר מצווה, בת מצווה, ימי הולדת, אירועי חברה ואירועים אחרים.

קבלת שירות מחברה שמספקת שירותי הסעות ברמה גבוהה, גם אוספת וגם מחזירה את הנוסעים ליעדם, תוכל לאסוף את הנוסעים ממספר נקודות איסוף, תבטיח שהנוסעים יגיעו ביחד ובזמן ואף תאפשר לחוגגים לשתות כרצונם משום שהם לא יצטרכו לנסוע את הדרך בחזרה.

במידה שמארגני האירוע מזמינים לאורחים שלהם מיניבוס איכותי ונוח, האורחים יעריכו את הדאגה וייהנו עוד יותר מהאירוע.

אופציה נוספת היא להזמין את המיניבוס לצורך הסעות של תיירים שמגיעים לביקור בארץ. נהגים מקצועיים ומנוסים יכירו היטב את כל הדרכים ויסייעו לתיירים להגיע לכל יעד בקלות ובמהירות.

רוצים להזמין שירותי הסעות? פנו אל החברה המקצועית שלנו – "קוויק סרוויס"

 

במידה שאתם מעוניינים להזמין מיניבוס איכותי שמכיל 15 מקומות ישיבה נוחים ומרווחים ולנסוע לכל יעד בבטחה, אתם מוזמנים לפנות אל החברה שלנו – "קוויק סרוויס".

במהלך שנות פעילותינו הרבות סיפקנו מגוון שירותי הסעות ללקוחות שונים. שירותינו ניתנים בכל הארץ והנהגים המנוסים והמיומנים שלנו מכירים היטב את הדרכים ויכולים להסיע את הנוסעים לכל יעד בבטחה.

אנו מקפידים לספק ללקוחותינו שירותי הסעות ברמה גבוהה, כאשר כל לקוח יכול לבחור בסוג הרכב שעונה על צרכיו. כמו כן, אנו מקפידים מאוד על נושא הבטיחות, מספקים אך ורק רכבים מתוחזקים ונקיים ומקפידים לעמוד בזמנים.

במידה שאתם מעוניינים לקבל מאתנו שירותי הסעות, אתם מוזמנים לצור קשר באמצעות הטלפון או למלא את הפרטים שלכם בטופס הזמנת השירות ונשמח לעמוד לשירותכם. כמו כן, אתם מוזמנים לפנות אלינו ולשאול כל שאלה.

 

 

 

 

 

 

Call Now Button053-6669590