מיניבוס מפואר

הסעות לחתונות מיוחדות

מיניבוס מפואר – למי הוא מתאים?

מיניבוס מפואר

מיניבוס מפואר

מיניבוס מפואר פונה לקהל יעד רחב , ובמיוחד לאנשים אמידים. קהל היעד של מיניבוס מפואר מורכב מאנשי עסקים, שגרירים, דיפלומטים, אמנים ואנשים מעולם ה-VIP בארץ ובעולם. המכנה המשותף לכל אלה, עובר כמובן בצורך לבצע עבורם הסעות שונות בתנאים נוחים ככל האפשר ולהעבירם ממקום למקום, בבטחה מרבית ובמהירות, תוך הקפדה על עמידה בלוח-הזמנים שנקבע מראש. השכרת שירותי מיניבוס מפואר נעשה לעיתים גם על-ידי חברות שונות המבקשות להסיע צוותי מנהלים או עובדים בכירים לכנסים, ישיבות או פגישות-עבודה אחרות. בכל המקרים הללו, מעדיפה החברה המעסיקה כי עובדיה יגיעו ליעדם בזמן וכשהם רעננים ונינוחים, אחרי נסיעה בטוחה ומפנקת במיניבוס מפואר. שימוש דומה במיניבוס מפואר שכזה מתבצע על-ידי אגודות ספורט המבקשות להגיע לתחרות חשובה ולאפשר לספורטאים שלהן להגיע נינוחים ורעננים להתמודדות הספורטיבית.

לציבור המשתמש במיניבוס מפואר, חשובה לא רק הנוחות שבנסיעה, אלא גם ההגעה למקום חפצם בזמן, שהרי מדובר בדרך-כלל במי שעבורו "זמן הוא כסף". לכן, חשוב שמאחורי ההגה ישבו נהגים מקצועיים ומנוסים השולטים בנתיבי ההסעה השונים ובשעות-העומס. דגש זה בא לידי ביטוי על אחת כמה וכמה כאשר מדובר בהסעה לנתב"ג או ממנו.

 

מיניבוס מפואר – במה הוא מיוחד?

בישראל פועלות מספר חברות וותיקות, שכבר צברו ניסיון ומוניטין בתחום המיניבוסים המפוארים והן מצוידות בצי-רכבים מגוונים ובהם מיניבוס מפואר, ומאובזר היטב ובו 6 עד 14 מקומות ישיבה. בכלי-רכב אלה מצויות כורסאות-ישיבה נוחות שאת חלקן ניתן להטות לאחור. כמו כן, מצויות במיניבוס מפואר מערכות מולטימדיה משוכללות וביניהם מסכים למצגות ובעלי חיבור לאינטרנט. ברוב המיניבוסים המפוארים, כדוגמת מיניבוס לימוזינה, יש גם שולחן עבודה שימושי, בר-משקאות וכמובן מיזוג-אוויר וחלונות כהים, המאפשרים לנוסעים פרטיות מלאה. מיניבוס להשכרה מסוג זה מכיל תא-מטען המסוגל להכיל כמות גדולה של תיקים ומזוודות, כך שהחלל הפנימי של הרכב נותר פנוי לנוסעים עצמם, בעוד ציודם מאוחסן לבטח בתא-המטען של המיניבוס המפואר.

מיניבוס מפואר בפרט, והמיניבוסים העומדים לרשותינו ככלל, עוברים באופן קבוע ושוטף בדיקות בטיחות. אצלנו בחברה מועסקים נהגים וותיקים שמאחוריהם שעות-נהיגה רבות במיניבוסים מפוארים. עניין זה מתברר כחשוב במיוחד, כאשר נדרשת הסעה של אח"מים המגיעים לישראל ויש צורך להסיע אותם מנתב"ג לבית-המלון שלהם, או ממנו לאתרים שונים ברחבי-הארץ. כאן נדרשת התאמה בין הנהג לבין הנוסעים, לפחות מבחינת השפה המדוברת, מכיוון והנהג הופך לחלק בלתי נפרד מחווית הנסיעה וברוב המקרים מנהל שיח עם הנוסעים – הן שיח חברי והן מתן סיוע ומתן תשובות לשאלותיהם.

מיניבוס מפואר – יוקרה ופאר

אם כן, מערכות המולטימדיה, המושבים הנוחים מהעור בעלי חימום במושב, מערכות איוורור איכותיות ועוד פיצ'רים רבים נוספים תורמים לפאר וליוקרה שבמיניבוס המפואר. לכן מיניבוס מפואר הינו פיתרון לכל אירוע בו יש צורך לפנק את הנוסעים ולתת להם תחושה שמשקיעים בהם. מיניבוס מפואר, למרות המראה היוקרתי, לא עולה בהרבה מהמיניבוס הרגיל ולעתים אנשים מזמינים אותו רק על מנת להתפנק בנסיעה סטנדרטית ולהנות מחוויה מעט אחרת.

Call Now Button053-6669590