מיניבוס להשכרה – כל מה שצריך לדעת לפני שמזמינים

מתכננים אירוע משפחתי וזקוקים להסעה מאורגנת במיניבוס עבור האורחים? שוקלים לקיים אירוע בר מצווה בכותל? מחפשים חברת הסעות יעילה ואמינה להסעת העובדים לעסק ובחזרה? ובכן, באפשרותכם לשכור מיניבוס מחברת הסעות מקצועית המציעה שירות יעיל ומתקדם וצי רכבים גדול הכולל בין השאר מיניבוסים חדישים, בטיחותיים ומאובזרים היטב.

רגע לפני שאתם ממהרים לשכור מיניבוס מחברה זו או אחרת עליכם לדעת כי יש חברות הסעה רבות בשוק, יש גם מגוון דגמים של מיניבוסים, ואין לבחור מיניבוס להשכרה רק על פי המחיר אלא יש לשים לב ולהתחשב בפרמטרים נוספים כמו שירות, מקצועיות, ביטוחים, ניסיון ועוד.

מטרת הנסיעה

מיניבוס להשכרה הוא פתרון אידיאלי למקרים בהם זקוקים לשירותי הסעות עובדים, לאירועים שונים, לטיולים וכיוצא בזה. למעשה, יש לשכור מיניבוס בהתאם למטרת הנסיעה, המיניבוס יכול להיות פתרון מושלם למקרים כגון:

  • הסעות עובדים למקום העבודה ובחזרה
  • הסעות תלמידים לבתי ספר, גנים וחוגים
  • הסעות לטיולים בכל הארץ
  • הסעות מאורגנות לקברי צדיקים
  • הסעות ילדים לטיולים, לאירועים, להצגות וכדומה
  • הסעות תיירים ליעדים פופולריים כמו הכותל המערבי, ים המלח, אילת, טבריה, מצדה
  • הסעות לאירועים כמו חתונה, בר או בת מצווה, ברית/ה, ימי כיף וגיבוש וכדומה
  • הסעות לנתב"ג או מבן גוריון למלון/לבית

במיניבוס יש עד 20 מקומות ישיבה, חשוב לבדוק כי שוכרים מיניבוס איכותי ובטיחותי המצויד בחגורות בטיחות לכל הנוסעים, במערכת מולטימדיה משוכללת לחוויית נסיעה נוחה ונעימה, וכמובן שיש לוודא כי יש במיניבוס מזגן יעיל ומקפיא. להסעות של למעלה מ-20 נוסעים נהוג לשכור אוטובוס, אך ניתן לשכור גם שני מיניבוסים או מיניבוס ורכב הסעות זעיר.

יעד הנסיעה

חברת הסעות מקצועית ומובילה מציעה צי רכבים גדול ומגוון הכולל מיניבוסים מפוארים וחדישים. חשוב לזכור כי הנסיעה חייבת להיות נוחה ונעימה, חשוב לוודא כי הנהג מכיר את כבישי הארץ בעיקר אם שוכרים את הרכב לצרכי נסיעה לטיול בצפון הרחוק, ויש לוודא כי המיניבוס מתוחזק היטב. לכן, יש לשכור מיניבוס בהתאם ליעד ומרחק הנסיעה, אין להתפשר על איכות רכב ההסעות ומומלץ בשיחת הטלפון לבדוק מהו האבזור הקיים ברכב והאם הוא מתאים גם לנסיעות ארוכות.

כדי להימנע ממקרים של נסיעה במיניבוס מיושן עם מזגן שאינו מקרר יש לבחור היטב את חברת הסעות, חשוב לקרוא אודות החברה ולבדוק האם היא מציעה את השירות לו זקוקים, לדוגמה האם החברה מציעה מיניבוס להשכרה לטיולים, לאירועים, להסעות תלמידים או עובדים וכיוצא בזה.

אבזור המיניבוס

ישנם דגמים של מיניבוסים מפוארים המיוצרים על ידי מותגי רכב מוכרים, ככל שהמיניבוס חדש יותר כך הוא מצויד במערכות טכנולוגיות חדשניות בתחומי בטיחות, נהיגה ונוחות. אם מעוניינים להגיע ליעד בנוחות מרבית יש לבדוק מראש מהי רמת האבזור של המיניבוס ומה כולל השירות. חשוב כי הנהג יהיה מקצועי ומיומן, אך לא פחות חשוב מכך הוא נושא השירות. לכן, מומלץ להתקשר לפחות לשתיים או שלוש חברות הסעה כדי להתרשם משירות הלקוחות, ואין לוותר על קריאת חוות דעת אודות החברה, כאשר עדיף לבקש המלצות מהסביבה הקרובה כדי לבחור חברת הסעות יעילה, איכותית, מקצועית ואמינה, וגם זולה.

במיניבוס מפואר יש אבזור נדיב ומפנק כמו מערכת מולטימדיה משוכללת על מסך גדול, רמקולים איכותיים ונגן DVD. אם שוכרים את המיניבוס לטיול או לקבוצת תיירים יש לוודא כי ישנה מערכת כריזה ברכב כך המדריך יוכל להעניק הסברים על אתרים שונים בדרך וניתן גם לנהל משחקי חברה לגיבוש הנוסעים.

מקצועיות וניסיון

אין להתפשר על מקצועיות החברה ממנה שוכרים מיניבוס, כמו גם ניסיון הצוות ומיומנות הנהגים. כדאי לדעת כי יש חברות הסעה גדולות, בינוניות וקטנות. חברת הסעות גדולה מציעה צי רכבים מגוון הכולל גם מיניבוסים, ולרוב יש בבעלותה מיניבוסים מפוארים. כמו כן, חשוב לדעת כי חברת הסעות מקצועית דואגת לתחזוקה שוטפת של המיניבוסים, קצין בטיחות רכב דואג לטיפולים בזמן ולהדרכת הנהגים, והחברה לרוב רוכשת מיניבוסים מפוארים כדי לספק שירות ברמה גבוהה ללקוחותיה.

ניסיון ומקצועיות הם אבני דרך בעת בחירת חברה הסעות, עליכם לזכור כי חיי הנוסעים תלויים במקצועיות ובמיומנות הנהג, וחשוב כי הנהג יהיה רענן על מנת להבטיח את שלומם של הנוסעים ואת הגעתם בזמן ובבטחה.

לאחר סינון ראשוני ניתן להשוות מחירים כדי לקבל החלטה יעילה ושקולה מאיזה חברה לשכור מיניבוס. חשוב להדגיש כי שירות מיניבוס להשכרה מחברה מובילה ואמינה מבטיח לכם שקט נפשי והנוסעים יגיעו ליעד בזמן, בבטחה ובנוחות.

Call Now Button053-6669590