מיניבוסים לטיולים

שירותי הסעות באמינות מלאה

במרכז מרכיבי תכנון הטיולים ומעבר ליעדם ולמסלוליהם, מצוי כמובן אמצעי הסעת המטיילים, זה שיביא אותם למחוז חפצם ויחזיר אותם הביתה לשלום. בעבר הרחוק נבחרו לשם כך "טיוליות" מאולתרות ובהן ספסלי-ישיבה קשיחים ואפילו משאיות פתוחות שעשו דרכן בשבילי הארץ. אחר-כך הגיע עידן האוטובוסים, הלא-ממוזגים ובעקבותיהם אוטובוסים חדישים ומצוידים היטב, אלא שלאחרונה מתגבשת מגמה חדשה ומרעננת בקרב המטיילים: השכרת מיניבוסים לטיולים.

יתרונותיו של המיניבוס לעריכת טיולים, טמונים בגודלו וביכולתו להסיע כ-20 מטיילים בממוצע, מה שמעניק לקבוצה המטיילת ערך-מוסף של אינטימיות ואווירה משפחתית. המיניבוסים, בניגוד לאוטובוסים, נגישים יותר למעבר בדרכים לא נוחות ובמרבית החברות, מדובר גם בנהגים מקצועיים ומנוסים, הנעתרים בגמישות לשינויים של הרגע האחרון במסלולי הטיול.

ניתן גם למצוא, בקרב חברות המיניבוסים, מי שדואג לכל יתר מרכיבי הטיול כגון כניסות-לאתרים, חובשים, מלווים חמושים ואפילו, מסעדות או מקומות יוצאי-דופן.

הסעות מיניבוס לטיולים מתאימים מאוד לקבוצות קטנות, כמו וועדי-עובדים, משפחות המטיילות יחד בקביעות או מורים ומדריכים, היוצאים למסע-הכנה עבור הטיול המתוכנן. מרבית המיניבוסים החדשים, מאובזרים היטב ואף מצוידים במתקנים מיוחדים לקליטת תיקים וציוד.

IMG-20150729-WA0021

יתרון נוסף גלום במיניבוס לטיולים, כאשר אין סכנה שמחצית כלי-הרכב תישאר ריקה, כאשר מדובר בקבוצה של כ-20 מטיילים, דבר שמותיר למשל אוטובוס ריק ממחצית מושביו.

למי שבוחר טיול במיניבוס, מובטחת אמנם חוויה מרנינה שתאדיר את ימי-הטיול, אבל בכל מקרה מומלץ לנקוט שתי פעולות, טרם ביצוע הזמנת המיניבוס: לבצע סקר-מחירים בין החברות השונות (בממוצע מדובר על כ-1000 ₪ ליום), לקבל פרטים מלאים על זהותו של הנהג, עברו המקצועי וכן להצטייד בהמלצות ממי שכבר שכר את שרותי החברה והנהג המדובר, פשוט למנוע עגמת-נפש.

כאשר מדובר בקבוצה גדולה של מטיילים, כמו למשל בית-ספר ובו מחזור של כ-100 תלמידים, בהחלט ראוי לבחון אפשרות של נסיעה במספר מיניבוסים, מה שמבטיח גם עלות נמוכה משכירתם של שני אוטובוסים גדולים, לצד שליטה מרבית על-ידי המורים-המלווים, בכל מיניבוס ושקט נפשי לאחראים על הטיול כולו.

Call Now Button053-6669590