השכרת מיניבוסים

רכבים, אמינים, בטיחותיים, נקיים ומרווחים

השכרת מיניבוסים ויתרונותיהם

השכרת מיניבוסים

השכרת מיניבוסים

מיניבוסים הם הגרסה המוקטנת והמהירה של האוטובוסים המוכרים לנו. בעלי עד עשרים מקומות ישיבה, מושבים נוחים, מערכות מיזוג מתקדמות ותא מטען מרווח, החשוב במיוחד כאשר ישנה כמות גדולה של ציוד התופס מקום רב, כמו במקרים הסעה לנתבג או הסעות מיניבוס לטיולים. חלק מהמיניבוסים המפוארים יותר אף מאובזרים במסכי צפייה, מערכות DVD משוכללות ומושבים מפנקים במיוחד. חווית הנסיעה בעת השכרת מיניבוסים משלבת את כל הנוחות שבנסיעה במונית פרטית, עם היעילות והבטיחות שבנסיעה באוטובוס. בשל גודלו הקומפקטי, יש בהשכרת מיניבוסים יתרונות רבים על פני רכבי הסעה אחרים, כאשר הבולט שבהם הוא העובדה כי הוא בעל נגישות גבוהה יותר לאזורים שאליהם לא מתאפשר לאוטובוס להיכנס, דבר ההופך ליתרון של ממש כשמדובר בילדים, בקשישים או בנוסעים בעלי ניידות מוגבלת. יתרון מובהק נוסף של המיניבוס על פני אוטובוס הוא צריכת הדלק הנמוכה יחסית, דבר ההופך את עלות השכרתו לזולה ומשתלמת יותר, וכן ידידותית יותר לסביבה.

השכרת מיניבוסים כשיקול חברתי

הנסיעה במיניבוס היא אישית ונעימה יותר מאשר באוטובוס ולכן מדובר בחוויה קבוצתית חברתית שעוזרת ליצור את תחושת הגיבוש ואותו מרכיב סודי החיוני לטיולים מוצלחים – תחושת ה"ביחד". בשל גודלו הקומפקטי, מהווה השכרת מיניבוסים פתרון מושלם לארועים מיוחדים בהרכבים העולים על חמישה אנשים, ומונע את הסרבול הכרוך בתיאום ובארגון מספר רב של רכבים פרטיים. השכרת מיניבוסים מתאימה במיוחד לנסיעות של קבוצות קטנות, כגון טיול משפחות מאורגן, טיולי גיבוש והווי של צוותי עובדים או של קבוצות חברים, סיורים לקבוצות תיירים מחו"ל או שירותי הסעה לאירועים משפחתיים שונים המתקיימים באזורים מרוחקים. הנסיעה במיניבוס הופכת את הנסיעה לחלק בלתי-נפרד מהחוויה.

השכרת מיניבוסים לארועים מיוחדים

השכרת מיניבוס

השכרת מיניבוסים לארועים מיוחדים הינו שירות מומלץ ביותר. ישנם סוגים רבים של מיניבוסים אותם תוכלו לשכור בדרגות פאר שונות ובעלי מאפיינים שונים. גדלים שונים של תאי מטען, מערכות מולטימדיה ועוד. על ידי השכרת מיניבוסים לאותם ימים מיוחדים עבורכם תוכלו להבטיח כי הארוע יעבור בשקט ובבבטחה כשלא תצטרכו לדאוג בכלל מאמצעי התחבורה. השכרת מיניבוסים חסכונית לעתים יותר מהשכרת אוטובוס למרות שההגיון הבריא אומר כי אוטובוס עם נהג אחד זול יותר משני מיניבוסים עם שני נהגים. מאחר והאיסוף לוקח פחות זמן והרכב חסכוני יותר כך תוכלו להגיע לעלות נמוכה יותר פר נוסע. על אותו עיקרון ניתן לשאול אז למה דווקא השכרת מיניבוסים ולא השכרה של מוניות גדולות ? למען האמת שאין תשובה אחת לעניין ולכן נמליץ לכם להתייעץ עם נציג מטעם החברה ולבחור את הפיתרון שיענה בצורה הטובה ביותר על צרככם.

השכרת מיניבוסים אל מול נסיעה ברכבכם הפרטי

השכרת מיניבוס מאפשרת נסיעה "בראש שקט", עם רכב אמין, נהג מנוסה ומיומן, חברה מקצועית שנותנת מענה לכל עניין שצץ ובעיקר – היא פוטרת אתכם מהתעסקות מתישה בכל הפרטים הקטנים שיכולים להפוך ימי כיף לכאב ראש לא קטן: הוצאות דלק וביטוח רכב, ניווט בדרכים, חיפוש חניה ממושך או בעיית אחסון החפצים של הנוסעים בתא המטען המצומצם של הרכב הפרטי. כל שעליכם לעשות הוא להזמין את שירות ההסעה וליהנות מנסיעה מהנה ונטולת דאגות תוך כדי התחשבות ברצונותיכם ובצרככם ותוך כדי ירידה לפרטים הקטנים ביותר. יש לציין, שכאשר מדובר בשירות הסעות מיניבוסים במרכז יתרונות אלה בעלי משמעות גדולה יותר על אחת כמה וכמה.

 

Call Now Button053-6669590