השכרת מיניבוסים לאירועים

השכרת מיניבוסים לאירועים – לאילו אירועים יתאים?

להסעות לאירועים שונים, כגון כנסים, אירועים משפחתיים ואפילו לצורך הגעה לאתרי בילוי, נמצא כבר הפתרון היעיל והבטוח: הסעות מיניבוסים לאירועים. ההסעה במיניבוסים, לקבוצות של עד 20 איש, טומנת בחובה מספר יתרונות משמעותיים ובהם כמובן תחושת לכידות ואווירה אינטימית ומשפחתית של חברי הקבוצה, מרכיב חשוב במקומות-עבודה, כמו גם בכל פורום חברתי או משפחתי. השכרת מיניבוסים לאירועים מומלץ בעיקר במקרים של הסעות לאירועים משפחתיים, חתונות ומסיבות. והסיבה לכך נעוצה בראש ובראשונה בשחרור המבלים מכבלי השתייה, שהרי כלל ידוע הוא שאם שותים, לא נוהגים! המיניבוס יכול להסיע בני משפחה, עובדים או סתם "בליינים" לאירועים המתקיימים בלילות, מבלי שמישהו יחשוש שמא לגם הנהג-התורן מהטיפה-המרה, מה עוד שמרבית הנהגים הוותיקים והמנוסים, מכירים את אתרי הבילוי ואולמות-האירועים, מה שמבטיח הגעה מהירה למקום האירוע וחזרה ממנו בהשקט ובבטחה.

יתרונותיהם הרבים של השכרת מיניבוסים לאירועים:

השכרת מיניבוסים לאירועים – זמינות, נוחיות ונגישות של המיניבוס, מעניקות יתרון נוסף לבחירה בכלי תחבורה זה, במיוחד כאשר מדובר בנהגים מקצועיים, המבצעים את מלאכת הנהיגה מטעם חברות מוכרות ובעלות ניסיון ומוניטין בתחום. כאשר מדובר בשירות הסעות מיניבוסים במרכז ישנו גם יתרון הזריזות של המיניבוס והשתלבותו בתנועה על פני האוטובוס.

השכרת מיניבוסים לאירועים

השכרת מיניבוסים לאירועים

השכרת מיניבוסים לאירועים – גמישות והתאמה אישית של המיניבוס. בניגוד לחברות ההסעה הגדולות, המספקות אוטובוסים, הרי שבדרך-כלל חברות המיניבוסים, גמישות יותר בשעות הנסיעה וטווח העסקתו של הנהג.

המלצות בעת השכרת מיניבוס לאירועים

השכרת מיניבוס לאירועים צריך שתהיה חלק בלתי נפרד מתוכנית-האירוע ובכלל זה מומלץ על איש-קשר, מתוך הקבוצה ולו רשימת הנוסעים ופרטי ההתקשרות עם הנהג, מה שיחסוך זמן וסבל משאר הנוסעים, בהמתנה או בחיפושים אחר מישהו המאחר או הולך לאיבוד.

מומלץ לבדוק בחברות וותיקות את עלות שכירתו של המיניבוס, בעיקר לשעות הלילה ולבצע לשם כך סקר-שוק ( המחיר הממוצע לשכירת מיניבוס עומד על כ-1000 ₪ ליום) וכמובן לבדוק זהותו של הנהג ועברו האישי והמקצועי.

במקרים בהם מדובר באירועים המתקיימים במשך היום, קיימת גם האפשרות לפיה ידאג המיניבוס להביא לנוסעים, בהתאם כמובן לסיכום מראש עם החברה, דברי מזון טריים או שתיה וזאת הודות ליכולת הניידות שלו, בעיקר במקומות צרים והומים.

ראוי גם לדאוג שהמיניבוס המוזמן, יהא מצויד באבזור הולם, אבל בעיקר בתאי-מטען המתאימים לנשיאת תיקים וחפצים, דבר שמונע הצטופפות מיותרת בתוך המיניבוס עצמו.

Call Now Button053-6669590