השכרת מיניבוסים לאירועים מיוחדים

דרכי הגעה לשדה התעופה

השכרת מיניבוסים לאירועים מיוחדים

 

השכרת מיניבוסים לאירועים

השכרת מיניבוסים לאירועים

מיניבוסים הם כלי התחבורה הפופולארי ביותר להסעות לקבוצות קטנות, של עשרה אנשים ויותר. כמו כן, להקות משתמשות פעמים רבות בשירות השכרת מיניבוסים על מנת לשנע את חברי הלהקה ואת הציוד שלה להופעה מרוחקת אליה אינם מעוניינים להגיע ברכביהם הפרטיים. יש המשתמשים במיניבוס לצורך טיול ברחבי הארץ, להסעה לאירוע בידור או לשם הסעה לאירועים מיוחדים. מיניבוס יכול להוות גם פתרון למעוניינים בנסיעה מאורגנת לשדה התעופה, בה המיניבוס אוסף את הנוסעים מנקודה אחת מרוכזת או ממספר נקודות איסוף עם המזוודות, וממשיך ישירות לנמל התעופה. מיניבוסים להשכרה נבדלים במספר נתונים כמו הגודל וכמות המושבים הנמצאת בתוכם. קיימים מיניבוסים בעלי 16 מושבים וכן בעלי 20 מושבים, והמחירים לנסיעה משתנים אף הם בהתאם לפרמטרים שונים, כמו מספר נקודות האיסוף והפיזור, מרחקי הנסיעה וזמן הנסיעה הדרוש לשם הגעה ליעד.

להגיע ללא מאמץ

אירועים מיוחדים בהם ניתן להעזר בהשכרת מיניבוסים הם חתונות עם מספר אורחים מצומם המגיע לאולם מאזור ספציפי, ימי הולדת, ימי נישואין וכן בר מצווה או בת מצווה. בהגדרת אירועים מיוחדים יכולים להיכלל גם אירועים פחות שמחים, כמו הסעות מאורגנות להלוויה, הסעות לטקסי יום הזיכרון או לאירועי הנצחה שונים, וכן הסעות לגילוי מצבה.

כל מה שתצטרכו, ויותר

השכרת מיניבוסים

השכרת מיניבוסים

מיניבוסים להשכרה מאובזרים כוללים בתוכם מערכת מיזוג אוויר אישית, בה כל נוסע יכול לבחור את עוצמת המיזוג המופנית אליו, מערכת תאורה המאפשרת לקרוא בשעות הערב, בחלק מהמיניבוסים ניתן למצוא גם מערכת בידור הכוללת מכשיר DVD ומסך גדול בקדמת הרכב. קיימים גם מיניבוסים חדשניים הכוללים שקעי חשמל אישיים להטענת טלפונים ניידים או אפילו חיבור USB.

לסיכום

היתרון בהשכרת מיניבוסים לאירועים הוא היכולת לקבוע מראש את השעה המדויקת שבה יגיעו האורחים, ולאפשר גם לאורחים ממקומות מרוחקים להשתתף באירוע. במקרה של הסעות לחתונה, ההסעה חזרה מאפשרת לאורחים ליהנות באירוע ולשתות אלכוהול מבלי שיצטרכו לדאוג לנהג תורן שיחזיר אותם לבתיהם ברכב הפרטי עמו הגיעו. שימוש במיניבוס הוא חסכוני לעומת אוטובוס, מכיוון שעלות השכרתו נמוכה יותר והוא צורך הרבה פחות דלק (עלות שמתגלגלת בסופו של דבר על מזמין ההסעה). לסיכום, לאירוע הבא שלכם מומלץ לשקול הזמנת מיניבוס לאורחים, לנוחות כל הצדדים.

 

 

Call Now Button053-6669590