הסעות מיניבוס עם עשרים מקומות ישיבה

השכרת אוטובוסים בטיחותיים

כאשר מתעורר צורך להסעה של קבוצת אנשים הגדולה מעשרה וקטנה מחמישים, הפתרון הוא הסעות מיניבוס עם עשרים מקומות ישיבה. מיניבוס עם עשרים מקומות ישיבה הוא רכב המאפשר חווית נסיעה אינטימית לקבוצה של עד עשרים איש. המיניבוס מרווח יותר מרכב פרטי ומיניבוס קטן, הוא בעל תא מטען גדול יותר ומתאים להסעת אורחים חשובים, הסעה למסיבות וחתונות, טיולים ואירועים משפחתיים, טיולים לעובדים מטעם מקום העבודה, הסעת עובדים למקום העבודה וחזרה, הסעות להופעות, הסעות לנופש במקומות מרוחקים כמו ים המלח, אילת, טבריה וירושלים, הסעות לצוותי אוויר, לתיירים ועוד. במקום להשתמש בתחבורה ציבורית שאינה זמינה בכל שעות היום והלילה, המיניבוס עם הנהג אוספים את הנוסעים מביתם, מחכים במקום האירוע, עוצרים להפסקות מתי שמתבקשים, וזמינים לנוסעים בכל רגע. הנסיעה במיניבוס מקנה לנוסעים שקט נפשי, ואפשרות ליהנות מהנסיעה ללא דאגה של הנהיגה בחזרה הביתה.

לכל מיניבוס חלונות פנורמיים המאפשרים צפייה נינוחה בנוף ובמרחב, מערכת שמע איכותית, טלוויזיה ו DVD. הכיסאות במיניבוס מרווחים ומפנקים, וליד כל כיסא תאורה אישית ותאורת לילה.

יש לבדוק אם רכבי החברה עומדים בכל תקני הבטיחות, מבוטחים על ידי ביטוח מיוחד לחברת הסעות, וכן לוודא שהנהגים כולם אדיבים, מקצועיים ובעלי תודעת שירות. מומלץ לבחור בחברה עם מוניטין וניסיון עשיר, עם פריסה ארצית ומוקד תפעול הפועל עשרים וארבע שעות וכך ליהנות מנסיעה חסכונית, מהנה, בטוחה, שלווה ונטולת דאגות.

נסיעה טובה ובילוי מהנה.

קוויק סרוויס - שירותי הסעות באמינות מלאה

Call Now Button053-6669590