הסעות מיניבוסים

קוויק סרוויס - שירותי הסעות הסעות מיניבוסים

על הסעות מיניבוסים

הסעות מיניבוסים

הסעות מיניבוסים

מיניבוסים הם כלי רכב בעלי 10 עד 20 מקומות ישיבה בעלי יתרונות רבים.

ראשית, הם זריזים יותר מהאוטובוסים אך בעלי מקומות רבים בהרבה מבמונית קטנה. שנית, ברוב המקרים כיסאות המיניבוס נוחים ביותר ומותאמים לנסיעות ארוכות.

המיניבוסים מצוידים בתא אחורי גדול ולכן מתאימים להסעות לנתבג, מערכת מיזוג ברמה גבוהה ומערכות מולטימדיה ושמע.

כל אלו ועוד מכלול נתונים נוסף הופכים את חווית הנסיעה במיניבוסים לנעימה במיוחד.

יתרון נוסף של הסעות מיניבוס על פני אוטובוסים הינו יחד אישי לכל נוסע.

במקרה של אוטובוס אי אפשר לצפות מהנהג לשים לב לבקשותיו והעדפותיו של כל נוסע, אך כשמדובר בהסעות מיניבוסים הנהג יוכל לתת את היחס האישי הטוב ביותר, לפזר כל נוסע לביתו גם אם הוא שיכור כי הוא יהיה מסוגל לזכור את כמות מוקדי האיסוף ובכללי – חווית הנסיעה עם הנהג תהיה אינטימית ונעימה יותר.

הסעות מיניבוסים למסיבות

כאשר מתכננים מסיבה צריך לקחת בחשבון גורמים רבים כדי שהמסיבה תהיה מוצלחת: מיקום, מזג אויר, תקליטן, כיבוד, משקאות ועוד.

ארגון המסיבה שצורך הרבה מאוד זמן ומחשבה וההוצאה הכספית הגדולה, חייבים להיות משולבים עם הסעה לאורחים, וכך המסיבה תהיה מושלמת.

הנסיעה בדרך למסיבה יכולה ליצור הבדל משמעותי בחווית הערב הכוללת. אם לדוגמא נגיע למסיבה ברכבנו הפרטי – פקקים בדרך, חיפוש חניה, לחץ הזמנים ועוד פרמטרים רבים יכולים להביא אותנו אל המסיבה כאשר אנחנו כבר עצבניים ומתוחים.

הסעות עם מיניבוסים למסיבה תחסוך מכם את תכנון הזמנים, את חיפוש החניה וכל אלו ותפנה אתכם לעשות את הדבר היחיד אותו אתם באמת צריכים לעשות – להנות!

הסעות מיניבוסים למסיבות

הסעות מיניבוסים למסיבות

בנוסף, בחירת הרכב המתאים כמו מיניבוס לימוזינה אף יכולים להעצים את האווירה בדרך למסיבה ולתת לערב יוקרה עם גוון שונה ויחודי.

השקעה בשכירת מיניבוסים שיסיעו את האורחים ממקומות שונים בארץ למסיבה ויחזירו אותם, וכל זאת בשעות שונות, תהיה גורם מכריע בהצלחת המסיבה.

ניתן לשכור הסעות בתל אביב עם מיניבוסים למסיבות בחברות הסעה שונות, וכדאי לוודא שהחברה הינה חברה אמינה, ידועה בדיוק בזמנים, מעסיקה נהגים מקצועיים, אדיבים ואמינים, וכמובן כדאי לבקש המלצות מלקוחות עבר על הסעות מיניבוס.

יש לבדוק את מסמכי חברת ההסעות, ולוודא שכל המיניבוסים עומדים בכל התקנים של משרד התחבורה, ובמקרה של הסעת ילדים גם בתקני משרד החינוך המפרטים את הדרישות השונות לשם הסעות תלמידים.

מאחר ואורחים מגיעים ממקומות שונים בארץ, אין צורך לשכור אוטובוס גדול שייקח כמות קטנה של אורחים מכל מקום, אלא שוכרים כמה מיניבוסים, כך שגם העלות של ההשכרה יותר זולה משכירת אוטובוס, וגם הנוחות של הנסיעה במיניבוס נעימה ואינטימית יותר.

שכירת הסעות עם מיניבוסים למסיבה, מאפשרת לכל המוזמנים ליהנות מהמסיבה ללא דאגות של נהיגה חזרה הביתה. אפשר לשתות וליהנות עד שעות מאוחרות ולחזור הביתה בשלום.

Call Now Button053-6669590