הסעות לחתונות במיניבוסים

הסעות לחתונה במיניבוסים עשויה להיות פתרון נהדר להתמודדות הלא-נעימה עם תוצאותיו ומגבלותיו של האירוע המשמח, כפי שרכב חתן כלה מביאה את בעלי השמחה לאירוע כשהם מרגישים חגיגיים ובשיא הפאר והיופי.

נסיעה לחתונה במיניבוס, מבטיחה שחרורם של הנוהגים ברכב מכבלי השתייה החריפה, במהלך השמחה המשפחתית, שהרי יכול כל נוסע לשתות כאוות נפשו, בעוד נהג המיניבוס ערני לחלוטין. בתוך כך, אין לחוזרים מהחתונה במיניבוס, שום מגבלה של עייפות והם יכולים לישון בבטחה כל הדרך הביתה, בעוד נהג המיניבוס מוביל אותם למחוז חפצם.

חברות רבות מאפשרות שכירת מיניבוסים ,לצורך הסעת אורחים לחתונות, גם עד השעות הקטנות של הלילה, מה שמאפשר בילוי ממושך יותר, מבלי להיות מוגבלים כמעט בזמן.

הסעה לחתונה במיניבוס, אם היא ביוזמת המארחים, צריך שתהיה חלק בלתי נפרד מהפקת האירוע ובכלל זה, תאום עם הנהג, באמצעות איש-קשר והפקדת רשימת מוזמנים-נוסעים בידיו. אם שכירת המיניבוס לחתונה מצויה בידי האורחים, גם להם מומלץ על תאום דומה עם החברה או הנהג, למנוע חיפושים מיותרים אחר נוסעים שמאחרים להגיע.

IMG012

בכל מקרה, מומלץ לבצע סקר-שוק בין החברות הוותיקות ובמסגרת זאת גם לברר עלויות ההסעה במיניבוס בשעות הלילה המאוחרות, או אם נדרשת תוספת-המתנה לנהג. כמו כן, מומלץ מאוד לבדוק פרטי הנהג ועברו המקצועי, מה שיכול להוסיף לנוסעים מידה של שקט נפשי.

הסעות לחתונות במיניבוסים – מחירי השוק נאמדים כיום על כ-1000 ₪ ליום, עבור שכירת מיניבוס, אבל מחיר זה אינו כולל מן הסתם, תוספות מיוחדות כגון, חזרה מאולם האירועים, לפנות בוקר. חלוקת העלות הזאת בין כ-20 נוסעים במיניבוס, לצד כל היתרונות הגלומים בנסיעה לחתונה וממנה, עשויים בהחלט להצדיק את ההשקעה, בעיקר כאשר אין הנוסעים-המבלים, מוטרדים מבעיות המאפיינות בדרך-כלל, הגעה לשמחה-משפחתית כזאת והחזרה ממנה הביתה.

לגבי החתן והכלה והוריהם, נראה שעדיין מוקדם להמליץ על מיניבוס לחתונה והם ימשיכו ככל הנראה, להשתמש בכלי-רכב קצת יותר מהודר, אבל ההמלצה לכל שאר המוזמנים לחתונה, בהחלט מתמקדת במיניבוס.

Call Now Button053-6669590