מוניות גדולות לשדה התעופה

שירותי הסעות יוקרה

מספר הישראלים שטסים לחו"ל עלה מאוד במהלך השנים האחרונות, ולמרות זאת, עדיין מדובר על חוויה ייחודית ומרגשת שלא מתרחשת בכל יום, וכמובן שיש צורך למצוא הסעה מתאימה. 

מכיוון שהמחיר שיש לשלם עבור השארת הרכב הפרטי בשדה התעופה יקר מאוד, משום שנסיעה ברכבת יכולה להיות מאוד מסורבלת בשל הצורך להיסחב עם המזוודות ומכיוון שלא תמיד נעים לבקש מקרוב משפחה או מחבר לספק הסעה לשדה התעופה, בוחרים ישראלים רבים להגיע אל הטיסה באמצעות מוניות. 

חלק מהנוסעים שבוחרים להגיע במונית אל שדה התעופה רגועים מאוד, בעוד אחרים נרגשים ואף לחוצים לקראת הטיסה, כך או אחרת, כדי להעניק תחושה טובה כבר מהתחלת הטיול, רצוי עבור הנוסעים שמזמינים מונית לבחור בחברת מוניות שמספקת שירות איכותי ואדיב. חברה מקצועית תחזיק במוניות נוחות, מרווחות ומתוחזקות, כאשר הנהגים יקפידו על כל כללי הבטיחות, יבחרו במסלולים המהירים ביותר ויעניקו יחס אדיב לכל נוסע ונוסעת.

על הגודל של המונית – מונית שמכילה 11 מקומות ישיבה נוחים ומקום רב לצורך אחסון הציוד

פרמטר חשוב נוסף בבחירת החברה שמספקת שירותי הסעות לשדה התעופה הוא גודלה של המונית. במקרה שמדובר על משפחה גדולה או על קבוצת חברים למשל, חשוב לבחור במונית מרווחת שמכילה את מספר המושבים הדרוש, ובנוסף לכך, יכולה להכיל את כל הציוד של הנוסעים. 

מונית גדולה ואיכותית יכולה להכיל 11 מקומות ישיבה, כאשר המושבים מרווחים ביותר ומאפשרים לנוסעים להירגע לקראת הטיסה. כמו כן, תכיל המונית את כל הציוד של הנוסעים ותמנע מצב שבו יהיה צורך לדחוס את הציוד – דבר שעלול לפגוע בחלק מהחפצים שנמצאים במזוודות.

"קוויק סרוויס" – מוניות גדולות ומאובזרות שמביאות אתכם לשדה התעופה בדיוק בזמן

במידה שאתם קבוצה גדולה שנוסעת אל שדה התעופה ואתם מעוניינים ליהנות מנסיעה במונית גדולה ומרווחת ולהגיע אל היעד כשאתם רגועים ונינוחים, אתם מוזמנים לפנות אל החברה שלנו – "קוויק סרוויס" ולקבל שירות מקצועי ואדיב. 

החברה שלנו וותיקה ביותר ובמהלך שנות פעילותינו צברנו ניסיון נרחב וסיפקנו שירותי הסעות ללקוחות רבים שנהנו מחוויית הנסיעה.

המוניות הגדולות, המתוחזקות, הממוזגות והנקיות שלנו מכילות 11 מקומות ישיבה מרווחים ונוחים והנהגים המקצועיים שלנו מקפידים על כל כללי הבטיחות ועל עמידה בזמנים. נוסף על כך, יש לנו גיבוי לכל המוניות, כך שבמקרה שישנה תקלה באחת המוניות, תשלח אליכם מונית גדולה אחרת שתמנע מצב של איחור אל שדה התעופה.

 יתרונות נוספים של קבלת שירות מהחברה שלנו הם שהמוניות שלנו בטיחותיות לגמרי – על נושא זה אין כל פשרות, והן מכילות תאורה נעימה ומערכת סאונד מתקדמת.

במידה שאתם מתגוררים במספר אזורים שונים, יוכלו נהגינו לאסוף אתכם מנקודות שונות ולחסוך לכם את הצורך להזמין מספר מוניות ולבזבז כספים. המוניות הגדולות שלנו יאפשרו לכולכם להגיע ביחד אל שדה התעופה וליהנות מזמן איכות במהלך הדרך.

מעוניינים לקבל מאתנו שירותי הסעות או לשאול שאלה?

במידה שאתם מעוניינים לקבל מאתנו שירותי הסעות או לשאול כל שאלה, אתם מוזמנים ליצור קשר באמצעות הטלפון או המייל. כמו כן, תוכלו להזמין שירות במהירות על ידי מילוי הפרטים הרלוונטיים (שם, טלפון ושירות) בטופס הזמנת השירות.

Call Now Button053-6669590