מונית גדולה לשדה התעופה

מונית גדולה לשדה התעופה – למה לבחור דווקא בשירות מסוג זה?

עבור רוב בני האדם נסיעה לשדה התעופה היא סוג של תרפיה. לרוב חשים בשדה התעופה תחושה עילאית של חופש ושלווה. אין ספק כי על מנת להנעים את ההגעה אל השדה ולא להילחץ מחיפוש אחר חניה או חשש מאיחור לטיסה מומלץ מאוד להיעזר בשירותי המוניות של קוויק סרוויס. שירות זה של מוניות גדולות לשדה התעופה מותאם ללקוחות פרטיים, תיירים וכמו כן חברות וארגונים. במוניות המבצעות הסעות לנתב"ג מותקנות מערכות שמע להרגעה ושיפור חוויתת הנסיעה והן מאובזרות בתא מטען אחורי גדול במיוחד המאפשר לכל נוסע להביא כמות גדולה של ציוד מבלי שהציוד ימחץ או יונח בצורה מסוכנת המאיימת על ביטחון הנוסעים. בנוסף, ברוב המקרים לא כל הנוסעים יעלו ממקום אחד בלבד. חלוקה של הנוסעים למספר רכבים, ולא 50 נוסעים העולים על אותו האוטובוס ממספר רב של תחנות, תמנע עיקובים אשר יובילו באופן ישיר ללחץ בחלל כלי הרכב – הן מצד הנהג שרוצה לבצע את משימתו בצורה הטובה ביותר, והן מצד הנוסעים שלא מוכנים לאחר לטיסה.

מוניות גדולות לשדה התעופה – למה דווקא איתנו?

מונית גדולה לשדה התעופה

מונית גדולה לשדה התעופה

מונית גדולה לשדה התעופה של חברת קוויק סרוויס היא בעלת הרבה מאוד יתרונות. ראשית כל חשוב לציין כי לקוויק סרוויס יש גיבוי לכל כלי הרכב. הווה אומר כי במקרה של תקלה בלתי צפויהה יעמוד לרשותכם כלי רכב אחר באיכות מעולה על מנת להגיע בזמן לשדה התעופה. כמו כן, עם הזמנת מונית גדולה לשדה התעופה תוכלו ליהנות מנסיעה מרווחת ובתנאים הטובים ביותר. לחברתנו מוניות מהמובילות ביותר, החדישות ביותר וכמו כן עם כל האבזור המתקדם ביותר – מושבי נוסעים נוחים ומצוידים בחגורות בטיחות, מערכת שמע איכותית, תאורה נעימה ועוד. מונית גדולה לשדה התעופה נהוגה בידי הנהג המנוסה והמקצועי ביותר מתוך הבנת מורכבות המשימהה הנובעת מהחשיבות בדיוק בזמנים, השראת שלווה על הנוסעים וצירוף חווית הנסיעה לחוויתת החופשה כולה. בחברת קוויק סרוויס משקיעים מאמצים רבים על מנת לשפר את רמת השירות של נהגי החברה על ידי שליחתם מעת לעת להשתלמויות נהיגה, כנסי בטיחות ובשגרה מקפידים עמם על סטנדרים גבוהים של שירות.

האלטרנטיבות:

מלבד מונית גדולה לשדה התעופה תוכלו להשתמש בכל אחד ממגוון שרותי החברה. גם מיניבוס מפואר, השכרת מידיבוס, או כל אחד מרכבינו יוכל לבצע את המשימה, אך רצוי לבדוק את התאמתו תחילה לסוג המשימה. מלבד שירותי הסעה בחברה פרטית תוכלו להשתמש בשירותיהם של רכבת ישראל, חברות הסעות ציבוריות כדוגמת אגד ופתרונות נוספים רבים. היתרונות העיקריים בבחירתן של מוניות גדולות לשדה התעופה על פני אותן חלופות הינם הנוחות בזמן הנסיעה והביטחון שתגיעו בזמן לטיסתכם תוך כדי הימנעות מכמה שיותר עיקובים.

מוזמנים לקרוא בנוסף:

מונית גדולה ראשון לציון

Call Now Button053-6669590