מוניות 6 מקומות

מוניות 6 מקומות

למי תתאים מונית 6 מקומות

מכירים את זה שלעתים חסר מקום אחד במונית אשר מצריך הזמנה של מונית נוספת. מוניות 6 מקומות של חברת קוויק סרוויס היא הפתרון הטוב ביותר במקרים אלו. אולם מעבר למספר המקומות המוגדל חשוב מאוד לדעת כי על מנת ליהנות מנסיעה ברמה גבוהה מאוד חייבים להתקיים כמה וכמה תנאים וביניהם איכות כלי הרכב אשר ייקח אתכם ליעדכם וכמו כן טיב השירות של הנהג וניסיונו בהסעת נוסעים.\

מוניות 6 מקומות בהשוואה לרכבים אחרים

מוניות 6 מקומות

מוניות 6 מקומות

מונית 6 מקומות הנו כלי רכב קל וזריז בעל יכולות תימרון מצויינות ובעל קיבולת גבוהה לציוד הנוסעים בבגאז' הגדול והמרווח שנמצא באחורי הרכב. מצד אחד מכיל פחות מקומות מהמיניבוס, מידיבוס ובטח שמהאוטובוס בעל ה55 מקומות ישיבה, אך מצד שניי מפצה ביעילות באמצעות צריכת הדלק הנמוכה והחיסכון בזמן בשל זריזותו והשתלבותוו בתנועה. לנסיעות קצרות, או לנסיעות ממספר רב של מוקדים למוקד אחד מומלץ דווקא כן לשכור שירות מסוג זה. מספר מוניות 6 מקומות שכל אחת אוספת מאיזור מסויים יכולות להיות חסכוניות יותר מאוטובוס שצריך לפזז ולאסוף ממספר רב של מוקדים וכך מתבזבז גם זמנו של הנהג שעולה כסף וגם זמנם של הנוסעים שמאבדים את סבלנותם. אחד הלקוחות הקטנים ביותר המזמינים שירותי הסעה הינן משפחות. למרבית המשפחות לא תספיק מונית קטנה בעלת 4 מקומות נוסעים ולכן החל ממשפחות בינוניות עד גדולות ועד הסעות לחתונות, למסיבות או לכל אירוע כזה או אחר – מונית 6 מקומות הנו שירות מצויין ששווה לשקול על הפרק.

מוניות 6 מקומות – למה דווקא בחברת קוויק סרוויס?

מונית 6 מקומות

מונית 6 מקומות מפוארת

מוניות 6 מקומות או כל סוג של מונית אחרת צריכה בראש והראשונה לשרת את כל צרכיו של הנוסע. כך מאמינים בחברת ההסעות קוויק סרוויס. השירות האיכותי כולל את המוניות האיכותיות ביותר מהדגמים המתקדמים. כמו כן המוניות של קוויק סרוויס מאובזרות בכל מה שנדרש על מנת להנעים את זמנו של הנוסע – ממערכת שמע חדישה ומערכת מיזוג איכותית ועד במקרים מסויימים שירות Wi-Fi ושירותי מערכות מולטימדיה מהשורה הראשונהדבר נוסף חשוב לא פחות שמשפיע על חווית הנסיעה שרכבי ההשכרה הינו הקפדה יתרה על ניקיון של אותן מוניות 6 מקומות וכמו כן של כל שאר הרכבים.  כל כלי הרכב העומדים לרשותנו עוברים את המבדקים ואת הטיפולים הנדרשים על מנת לעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר. לנהגים של חברת קוויק סרוויס יש את כל הידע המקצועי הנדרש על מנת להסיע את הנוסעים בבטחה ליעדם. כמו כן בקוויק סרוויס מקפידים על אדיבות וסבלנות לטובת שביעות רצונו של הלקוח.

מוזמנים לקרוא בנוסף:

מונית גדולה לשדה התעופה

Call Now Button053-6669590