מוניות לנתב"ג

קוויק סרוויס - שירותי הסעות והשכרת מיניבוסים

כמעט כל מי שנסע לחו"ל, מכיר את הלחץ הגדול שהוא חש, דווקא בשעות שלפני ההגעה לנמל-התעופה בן-גוריון: החשש התמידי מפני האיחור לטיסה, הפחד מפני מכת ה'פקקים' שבדרך, האחריות הנוספת שמוטלת עליו בגלל הנהיגה והצורך לאתר חנייה ועוד לא דיברנו על הילדים המציקים מאחור…

לכל אלה יש פתרון זמין ונגיש: נסיעה לנתב"ג במונית, מידיבוס או כלי רכב אחר של חברת הסעות פרטית.

מוניות לנתב"ג – ההסעה במונית לנמל-התעופה, משחררת את הנוסע מכל תחלואי הנהיגה העצמית והכרוך בה ומאפשרת לו להתרווח בשקט במונית, מבלי להיות עסוק או מוטרד מהמתרחש בדרך וכך ימצא עצמו מגיע לדלפק-הנוסעים, לבד או עם משפחתו, רגוע ושליו לקראת הטיסה.

לצורך כך, מומלץ לבדוק בין החברות השונות, אשר מבצעות הסעות לנתב"ג ולוודא שמדובר בחברה מקצועית ומנוסה ולא בסוג של "חאפרים". בדיקת עברם האישי והמקצועי של נהגי המוניות, בהחלט יכולה להוסיף לתחושת הביטחון האישי של הנוסע ובמידה שיש לו ולמלוויו מספר מזוודות ותיקים, מוטב לברר מראש כי למונית המוזמנת, תא-מטען שיכול להכיל את כל הכבודה.

במקביל, מומלץ לדבר, ערב הנסיעה, עם הנהג עצמו ולהדריך אותו במדויק, היכן ומתי להגיע לנקודת האסוף לקראת הנסיעה.

קוויק סרוויס - שירותי הסעות באמינות מלאה

מוניות לנתב"ג – מחירי הנסיעה לנתב"ג, תלויים כמובן במרחק מנמל-התעופה, אבל הממוצע בשוק זה, בכל הקשור להסעות במשך היום, עומד על 150-200 ₪ מת"א והמרכז, או 500-600 ₪ מחיפה, או 300-350 ₪ מירושלים ו-230-250 ₪ מאשדוד או 400-450 ₪ מבאר-שבע. מחירים אלה ממוצעים ולכן מומלץ לבדוק היטב בין החברות השונות ולהישמר מפני 'תוספות' למיניהן, כמו למשל 'תוספת-מזוודות', הנהוגה בקרב מספר נהגים.

במידה שיש צורך בהסעת אורחים מחו"ל לנתב"ג, ראוי להשלים עם החברה המשכירה, את כל פרטי ההסעה ובעיקר את מחירה בשקלים-חדשים וכן רצוי שהנהג המסיע, ישלוט בשפתם של האורחים.

עניין נוסף הראוי לתשומת-לב: ראוי לקבל חשבונית-קבלה, מהנהג המסיע, בתום הנסיעה, גם למען הסדר הטוב, אבל בעיקר על-מנת למנוע סוג של וויכוח מיותר, בכל הקשור לנזק כזה או אחר, העלול להתרחש במהלך הנסיעה, כאשר נהגים מסוימים עלולים להתכחש לעצם ביצוע הנסיעה.

Call Now Button053-6669590