מוניות גדולות עבור הסעות לחתונה

הסעות מיוחדות לאירועים

מוניות גדולות

מוניות גדולות

מוניות גדולות

בשנים האחרונות, כלי הרכב הנוח והפופולארי ביותר להסעה של קבוצות בין ארבעה לאחד עשר נוסעים הוא המונית הגדולה. מוניות גדולות מספקות את אותה רמת נוחות של מונית ספיישל רגילה, אך בניגוד למונית ספיישל המוגבלת לארבעה נוסעים ומכילה מקום צר ביותר למטען או לציוד (בעיקר בתא המטען), מוניות גדולות מתאפיינות בשטח רחב יותר לרגליים, במקום רחב יותר לנסיעה עם מזוודות או עם ציוד, וכמובן – בכל ציוד הבטיחות המתאים כמו משענת ראש נוחה ובטיחותית וחגורת בטיחות לכל נוסע. כמו כן, מוניות גדולות מאפשרות לנסוע בנוחות גם כאשר הן מלאות, ולא בצפיפות המאפיינת נסיעה ברכב פרטי כאשר שלושה אנשים יושבים מאחור.

 

הסעות לחתונה – מגיעים בנוחות וחוזרים ללא דאגות מיותרות

 

טרנד נוסף שהחל לתפוס תאוצה במיוחד במרוצת השנים האחרונות הוא שירות הסעות לחתונה שמתכננים בני זוג לאירוע החתונה וחזרה ממנו. תכנון הסעות לחתונה לאירוע מגדילות את הסיכוי שגם הדודה שאינה נוהגת תוכל להגיע, שמשפחות מורחבות יוכלו להגיע יחד גם לאירוע בצד השני של הארץ, מבלי להוציא סכום אסטרונומי על דלק. הזוגות המתכננים את ההסעות המאורגנות יודעים שהאורחים יגיעו בזמן, לא יטעו בדרך ולא יפספסו את קבלת הפנים המפוארת שתכננו, או את החופה. אורחים המגיעים לחתונה ברכב הפרטי נאלצים לבחור במקרים רבים נהג תורן – זה שיצטרך לא לשתות משקאות חריפים ולאכול קצת פחות – כדי שלא יהיה עייף. הסעות לאירועים מאפשרות לכל האורחים ליהנות, כאשר הנהג התורן הוא נהג ההסעות.

מוניות גדולות להסעות לחתונה

 

הסעות לחתונה

הסעות לחתונה

זוגות רבים משדרגים את ערב החתונה שלהם עם שירות הסעות המוצע לאורחים לאולם האירועים וממנו באמצעות מוניות גדולות, כאשר האורחים מתאספים בנקודה אחת מוסכמת מראש או מקבלים שירות איסוף אישי מהבית במסלול מתוכנן מראש. כך האורחים אינם צריכים לדאוג כיצד יגיעו לאירוע, וגם אם ברשותם רכב הם אינם צריכים להגיע לאירוע לאחר שבילו בפקקים או בניסיון לניווט לגן אירועים בישוב כלשהו בו מעולם לא ביקרו. היתרון הגדול בשימוש במוניות גדולות הוא איסוף יעיל באמצעות כלי רכב אחד בלבד של קבוצה גדולה (עד 11 איש) מבלי שתצטרכו לדאוג ללוגיסטיקה מיותרת של בקשות אישיות מבני משפחה לבצע איסוף של אורחים ללא רכב, או ארגון מוניות ספיישל יקרות שיאספו את כל האורחים. כבר במהלך הדרך לחתונה תוכלו להשרות על האורחים שלכם את האווירה הנכונה באמצעות עיצוב המונית הגדולה ובעזרת מוזיקה מתאימה לדרך.

 

Call Now Button053-6669590