מוניות גדולות בפתח תקווה

מיניבוס להשכרה

מוניות גדולות פתח תקווה – לאילו קהלי יעד?

מוניות גדולות בפתח תקווה

העיר פתח תקווה ממוקמת במרכז הארץ במיקום מפתח – כרבע שעה מתל אביב ורמת גן, תחומה בין שני מחלפים של כביש 6 – קסם ונחשונים ובגדול – בירת נדלן עולה בימים אלו. בעקבות גידול האוכלוסין בעיר והתפתחות התעשייה והמסחר מערכת הכבישים הגיעה למיצוי וכיום בשעות העומס לחצות את פתח תקווה מקצה לקצה יכול לקחת אותו הזמן כמו לחצות את תל אביב בשעות העומס. אנשים רבים מגיעים לגור בעיר בעקבות מעבר עבודה לתל אביב ונוסעים יום יום מפתח תקווה לתל אביב בבוקר וחזור אחר הצהריים. מקומות עבודה רבים בעיר, ובתל אביב משתמשים בשירותי הסעה של חברות הסעה כמו קוויק סרוויס ואחרות לטובת הסעת העובדים אל מקום העבודה ובחזרה. מוניות גדולות בפתח תקווה הינו השירות המועדף מכיוון והמוניות הגדולות בפתח תקווה חוסכות זמן של איסוף הנוסעים והן זריזות יותר מהמיניבוסים או האוטובוסים הגדולים. בנוסף, מוניות גדולות פתח תקווה נוחות לעסקים מכיוון שבצורה זו כל נהג מכיר את אותם עשרה עובדים שהוא מסיע כל בוקר ונוצר בהם יחס אישי שאין לו תחליף.

יתרונות במוניות גדולות בפתח תקווה כהסעת עובדים:

1) באמצעות השכרת שירות מוניות גדולות פתח תקווה נוצר קשר אישי בין הנהג לנוסעים והוא מכיר אותם על כל מאפייניהם ועד לרמת החיים האישיים. כך הנהג הוא גם חבר וגם יכול לבצע את עבודתו בצורה המתחשבת ועם היחס האישי ביותר.

2) מוניות גדולות פ"ת כפיתרון חסכוני ויעיל – מוניות גדולות בפתח תקווה לעומת מיניבוסים או אוטובוסים מאפשר לנהג במסגרת הזמן הסביר לאסוף את כל הנוסעים מבתיהם מבלי ליצור עיקוב גדול ובזבוז זמן לכלל העובדים. העובדים מגיעים לעבודה בתחושה נעימה. בנוסף, באמצעות השירות בעל העסק השוכר את השירות לעובדיו מקבל תמורה מקסימלית מאחר ובשעות העומס – השעות בהם נוסעים לעבודה וממנה האיסוף יכול לקחת שעות לאוטובוס וייקר משמעותית את ההסעה לפי בן אדם.

מונית גדולה פתח תקווה

3) מוניות גדולות בפתח תקווה כפיתרון ירוק – באמצעות השכרת מוניות גדולות תורידו את כמות המכוניות הפרטיות הנוסעות על הכבישים! אם בעבר כל עובד או שניים נסעו יחד באוטו אחד לעבודה, מונית גדולה תחליף בין 5 – 10 רכבים וכך נוריד יחד את רמת זיהום האוויר בכבישים! יותר מוניות גדולות = פחות מכוניות על הכבישים = רמת זיהום אוויר נמוכה יותר בפתח תקווה ובכל מקום!

למי מומלץ לשקול לשכור מוניות גדולות בפתח תקווה?

מלבד הסעות לעובדים, גם הסעות ילדים לבתי ספר וגנים, הסעות בני נוער לחוגים ולמסיבות ובעצם כל קבוצה קטנה עד 10 אנשים תהנה מאוד מהשירות. הזמינו מוניות גדולות בפתח תקווה ותיווכחו שלא רק שהשירות אדיב ונעים, אלא גם המחיר והתמורה תואמים זה לזה!

Call Now Button053-6669590