מוניות גדולות

מוניות גדולות

מה הן בעצם מוניות גדולות?

מונית גדולה: הסעות עם מוניות גדולות

מונית גדולה היא כלי רכב בעל 11 מקומות. כמו מונית קטנה בעלת 4 מקומות, גם המונית הגדולה מתאפיינת במושבים מרווחים ונינוחים במיוחד בעלי הקפדה על בטיחות תא הנוסעים. למוניות הגדולות שבצי הרכבים שלנו תא מטען גדול במיוחד המאפשר נסיעות ארוכות עם מקסימום נוסעים כאשר כל אחד יכול להביא עימו כמות גדולה של ציוד אישי. יתרון זה של המוניות הגדולות ממקמת אותן מאוד גבוה בין האפשרויות הרבות ביניהן מתלבטות קבוצות המחפשות את הדרך הנוחה ביותר להגיע לנתב"ג, או לעשות טיול בארץ ישראל. ל- מוניות גדולות יתרונות רבים על פני כלי רכב אחרים:

מוניות גדולות – בטיחות מעל הכל:

ב – מוניות גדולות מושבי נסיעה בטיחותיים ומאובזרים כל אחד בחגורת בטיחות תקנית ובמשענת ראש למניעת הצלפת שוט שיכולה לגרום לפגיעה בעמוד השדרה – לא אצלנו !!

מוניות גדולות – אלטרנטיבה חסכונית ונוחה

מוניות גדולות בשל גודלן וזריזותן נחשבות כפתרון האידאלי במקרים בהם יש צורך לאסוף כמות גדולה של נוסעים ממגוון רחב של מוקדי איסוף. במקום לקחת אוטובוס שיתרוצץ שעות ויאסוף את כולם ויבזבז כסף לשוכרים, זמן לחברה ואת זמנם וסבלונתם של הנוסעים – כ – 5 מוניות גדולות יבצעו את אותה העבודה בפחות זמן, ותתפלאו – גם בפחות כסף ובנוחות ללא פשרות.

מוניות גדולות – מה חשוב לדעת בעת הזמנת השירות?

כל כלי רכב המעניק שירותי הסעות עם מוניות גדולות צריך להיות בראש ובראשונה ברמת תקינות גבוהה ביותר וכמו כן נהוג על ידי איש המקצוע המיומן ביותר. בשני הפרמטרים הללו אנו פשוט לא מוכנים להתפשר ולכן אנו נמנים עם החברות המובילות ביותר בתחום. לנו בחברת קוויק סרוויס יש את הצוות המקצועי ביותר הכולל קצין רכב מנוסה ובעל ידע רב האמון הן על תקינות ובטיחות כלי הרכב וכמו כן על יכולותיהם של נהגי החברה לנהוג את אותן מוניות גדולות במקצועיות ובאחריות רבה.

חשוב לדעת כי נהגי החברה הנוהגים במונית גדולה או על כל כלי רכב אחר עוברים מפעם לפעם תדרוכים והשתלמויות על מנת לדעת ולהעניק את השירות הטוב ביותר וכמו כן לשפר את רמת הנהיגה. אצלנו כל נהג יודע את גודל האחריות המוטלת על כתפיו בהסעת נוסעים לכל נקודה בארץ.

הסעות עם מוניות גדולות משרתות כאמור מגוון גדול מאוד של לקוחות החל מלקוחות עסקיים, ילדים בהסעות מידי יום לבתי הספר, מנהלי חברות גדולות, הסעות של דיפלומטים, אנשי ממשל ותיירים. על מנת לספק את השירות המקצועי ביותר עומד לרשותנו  צי רכבים גדול ומרשים שיודע להעניק את כל מגוון השירותים הנדרשים על מנת לעמוד בהתחייבויות ובלוחות הזמנים על פי מה שסוכם מבעוד מועד ועל מנת שחווית הנסיעה תעבור בנעימים.

 הסעות עם מוניות גדולות – למה דווקא עם קוויק סרוויס?

מוניות גדולות

מוניות גדולות

עבור חברת קוויק סרוויס שירותי מוניות גדולות נמצאים בראש סדר העדיפויות. על כן יעמדו לרשותכם מוניות גדולות המפוארות ביותר, הנקיות ביותר והמסודרות ביותר. הקפדה על ריח נעים מיזוג אווירר ואוירה נעימה ונינוחה בכל מהלך הנסיעה לשביעות רצון מלאה של הנוסע. מוניות גדולות היא אופציהה אחת מבין מבחר האופציות שמציעה חברת קוויק סרוויס. בין השאר ניתן ליהנות משירותי אוטובוסים ממוזגים של חמישים מקומות, מיניבוס מפואר ועוד.

למידע על שירות מוניות גדולות לת"א >>

מומלץ לקחת בחשבון לפני הזמנת מונית גדולה

חישבו היטב לפני שתבחרו את כלי הרכב המתאים לסוג הנסיעה שלכם. בשיקולכם קחו בחשבון את מספר הנוסעים, גילם וכמות הציוד שברשותם. משך הנסיעה ומטרת הנסיעה גם הם צריכים לבוא בחשבון. אם מדובר בקהל יעד מבוגר ובנסיעה ארוכה כאשר לכל אחד ציוד אישי רב – בהחלט מונית גדולה תהווה פתרון מצוין עבורכם. בנוסף תוכלו לשקול מיניבוס מפואר או מיניבוס לימוזינה כאופציה נוספת עבור נסיעות מאוות הסוג עם אותם המאפיינים, אך זאת אל מול התקציב ושיקולים של עלות אל מול תועלת.

אולי יעניין אתכם גם:

שירותי מוניות גדולות של קוויק סרוויס:

לא נמצאו פוסטים.
Call Now Button053-6669590