השכרת מיניבוסים – 053-666-9590

השכרת מיניבוס

השכרת מיניבוס

השכרת מיניבוסים בטיחותיים, איכותיים ומפוארים מודל 2018 לפרטיים, מוסדות, אנשי עסקים ותיירים.

מיניבוסים מרווחים עם 20 מקומות ישיבה מפנקים לכל מטרה:

הסעות לשמחות ואירועים משפחתיים

ארגון אירוע משפחתי אינו דבר פשוט, כאשר המארגנים מוצאים את עצמם כמעט תמיד עסוקים באלף ואחד דברים בו זמנית. אם הם מעוניינים לשפר את שביעות הרצון של האורחים ולהקל עליהם, רצוי שהם ישקלו בחיוב שימוש בשירותי הסעות.

ימי טיול, סיורים, הסעות, לכל יעד ולכל מטרה

השכרת מיניבוסים

השכרת מיניבוסים

כשבוחרים חברת הסעות, חשוב לשאול אילו שירותים היא מספקת בדיוק. יש הבדל בין הסעות לשמחות, לאירועים, לטיולים, לסיורים וכן הלאה, מבחינת כלי הרכב שנדרשים או אפילו מבחינת מאפייני הנהגים. יש לוודא שהחברה ערוכה לספק הסעות לשמחות ולאירועים.

הקפדה על ניקיון ובטיחות הרכבים

המוניטין של חברת הסעות נקבע גם על פי הרכבים שהיא מספקת ללקוחותיה. חשוב לוודא שהרכבים נקיים, מתוחזקים היטב ומציעים תנאי נסיעה נוחים לאורחי האירוע.

נהגים מקצועיים, מיומנים, אחראיים ומנוסים

שמה של חברת הסעות צריך ללכת לפניה. יש לשים לב לרמת האדיבות של אנשיה, לאמינות שהם משדרים, להתחייבויות שלהם לגבי עמידה בלוח הזמנים ועוד. המטרה היא שכל האורחים יגיעו ליעד בזמן ובבטחה.

עמידה בזמנים, הקפדה על אדיבות ובטיחות הנוסעים

נהגי החברה לוקחים את ההגה לידיים ומקבלים אחריות גדולה. לכן, נדרש שהם יהיו מקצועיים, מיומנים, אחראיים ומנוסים. חשוב, כמובן, לוודא שלנהגים אין הרשעות קודמות על הכביש.

 

לשירותי השכרת מיניבוס של קוויק סרוויס:

לא נמצאו פוסטים.

על הסעות מיניבוסים

הסעות מיניבוסים

הסעות מיניבוסים

מיניבוסים הם כלי רכב בעלי 10 עד 20 מקומות ישיבה בעלי יתרונות רבים. ראשית, הם זריזים יותר מהאוטובוסים אך בעלי מקומות רבים בהרבה מבמונית קטנה. שנית, ברוב המקרים כיסאות המיניבוס נוחים ביותר ומותאמים לנסיעות ארוכות.

המיניבוסים מצויידים בתא אחורי גדול ולכן מתאימים להסעות לנתבג, מערכת מיזוג ברמה גבוהה ומערכות מולטימדיה ושמע. כל אלו ועוד מכלול נתונים נוסף הופכים את חווית הנסיעה במיניבוסים לנעימה במיוחד.

יתרון נוסף בהסעות מיניבוסים על פני אוטובוסים הינו יחד אישי לכל נוסע. במקרה של אוטובוס אי אפשר לצפות מהנהג לשים לב לבקשותיו והעדפותיו של כל נוסע, אך כשמדובר בהסעות מיניבוסים הנהג יוכל לתת את היחס האישי הטוב ביותר, לפזר כל נוסע לביתו גם אם הוא שיכור כי הוא יהיה מסוגל לזכור את כמות מוקדי האיסוף ובכללי – חווית הנסיעה עם הנהג תהיה אינטימית ונעימה יותר.

הסעות מיניבוסים למסיבות

כאשר מתכננים מסיבה צריך לקחת בחשבון גורמים רבים כדי שהמסיבה תהיה מוצלחת: מיקום, מזג אויר, תקליטן, כיבוד, משקאות ועוד. ארגון המסיבה שצורך הרבה מאוד זמן ומחשבה וההוצאה הכספית הגדולה, חייבים להיות משולבים עם הסעה לאורחים, וכך המסיבה תהיה מושלמת.

הנסיעה בדרך למסיבה יכולה ליצור הבדל משמעותי בחווית הערב הכוללת.

אם לדוגמא נגיע למסיבה ברכבנו הפרטי – פקקים בדרך, חיפוש חניה, לחץ הזמנים ועוד פרמטרים רבים יכולים להביא אותנו אל המסיבה כאשר אנחנו כבר עצבניים ומתוחים. הסעות עם מיניבוסים למסיבה תחסוך מכם את תכנון הזמנים, את חיפוש החניה וכל אלו ותפנה אתכם לעשות את הדבר היחיד אותו אתם באמת צריכים לעשות – להנות!

הסעות מיניבוסים למסיבות

הסעות מיניבוסים למסיבות

בנוסף, בחירת הרכב המתאים כמו מיניבוס לימוזינה אף יכולים להעצים את האווירה בדרך למסיבה ולתת לערב יוקרה עם גוון שונה ויחודי. השקעה בשכירת מיניבוסים שיסיעו את האורחים ממקומות שונים בארץ למסיבה ויחזירו אותם, וכל זאת בשעות שונות, תהיה גורם מכריע בהצלחת המסיבה.

ניתן לשכור הסעות עם מיניבוסים למסיבות בחברות הסעה שונות, וכדאי לוודא שהחברה הינה חברה אמינה, ידועה בדיוק בזמנים, מעסיקה נהגים מקצועיים, אדיבים ואמינים, וכמובן כדאי לבקש המלצות מלקוחות עבר. יש לבדוק את מסמכי חברת ההסעות, ולוודא שכל המיניבוסים עומדים בכל התקנים של משרד התחבורה, ובמקרה של הסעת ילדים גם בתקני משרד החינוך המפרטים את הדרישות השונות לשם הסעות תלמידים.

מאחר ואורחים מגיעים ממקומות שונים בארץ, אין צורך לשכור אוטובוס גדול שייקח כמות קטנה של אורחים מכל מקום, אלא שוכרים כמה מיניבוסים, כך שגם העלות של ההשכרה יותר זולה משכירת אוטובוס, וגם הנוחות של הנסיעה במיניבוס נעימה ואינטימית יותר.

שכירת הסעות עם מיניבוסים למסיבה, מאפשרת לכל המוזמנים ליהנות מהמסיבה ללא דאגות של נהיגה חזרה הביתה. אפשר לשתות וליהנות עד שעות מאוחרות ולחזור הביתה בשלום.

 

כל מה שחשוב לדעת לפני השכרת מיניבוסים

מתכננים אירוע משפחתי וזקוקים להסעה מאורגנת במיניבוס עבור האורחים? שוקלים לקיים אירוע בר מצווה בכותל? מחפשים חברת הסעות יעילה ואמינה להסעת העובדים לעסק ובחזרה? ובכן, באפשרותכם לשכור מיניבוס מחברת הסעות מקצועית המציעה שירות יעיל ומתקדם וצי רכבים גדול הכולל בין השאר מיניבוסים חדישים, בטיחותיים ומאובזרים היטב.

רגע לפני שאתם ממהרים לשכור מיניבוס מחברה זו או אחרת עליכם לדעת כי יש חברות הסעה רבות בשוק, יש גם מגוון דגמים של מיניבוסים, ואין לבחור מיניבוס להשכרה רק על פי המחיר אלא יש לשים לב ולהתחשב בפרמטרים נוספים כמו שירות, מקצועיות, ביטוחים, ניסיון ועוד.

מטרת הנסיעה

מיניבוס להשכרה הוא פתרון אידיאלי למקרים בהם זקוקים לשירותי הסעות עובדים, לאירועים שונים, לטיולים וכיוצא בזה. למעשה, יש לשכור מיניבוס בהתאם למטרת הנסיעה, המיניבוס יכול להיות פתרון מושלם למקרים כגון:

  • הסעות עובדים למקום העבודה ובחזרה
  • הסעות תלמידים לבתי ספר, גנים וחוגים
  • הסעות לטיולים בכל הארץ
  • הסעות מאורגנות לקברי צדיקים
  • הסעות ילדים לטיולים, לאירועים, להצגות וכדומה
  • הסעות תיירים ליעדים פופולריים כמו הכותל המערבי, ים המלח, אילת, טבריה, מצדה
  • הסעות לאירועים כמו חתונה, בר או בת מצווה, ברית/ה, ימי כיף וגיבוש וכדומה
  • הסעות לנתב"ג או מבן גוריון למלון/לבית

במיניבוס יש עד 20 מקומות ישיבה, חשוב לבדוק כי שוכרים מיניבוס איכותי ובטיחותי המצויד בחגורות בטיחות לכל הנוסעים, במערכת מולטימדיה משוכללת לחוויית נסיעה נוחה ונעימה, וכמובן שיש לוודא כי יש במיניבוס מזגן יעיל ומקפיא. להסעות של למעלה מ-20 נוסעים נהוג לשכור אוטובוס, אך ניתן לשכור גם שני מיניבוסים או מיניבוס ורכב הסעות זעיר.

יעד הנסיעה

חברת הסעות מקצועית ומובילה מציעה צי רכבים גדול ומגוון הכולל מיניבוסים מפוארים וחדישים. חשוב לזכור כי הנסיעה חייבת להיות נוחה ונעימה, חשוב לוודא כי הנהג מכיר את כבישי הארץ בעיקר אם שוכרים את הרכב לצרכי נסיעה לטיול בצפון הרחוק, ויש לוודא כי המיניבוס מתוחזק היטב. לכן, יש לשכור מיניבוס בהתאם ליעד ומרחק הנסיעה, אין להתפשר על איכות רכב ההסעות ומומלץ בשיחת הטלפון לבדוק מהו האבזור הקיים ברכב והאם הוא מתאים גם לנסיעות ארוכות.

כדי להימנע ממקרים של נסיעה במיניבוס מיושן עם מזגן שאינו מקרר יש לבחור היטב את חברת הסעות, חשוב לקרוא אודות החברה ולבדוק האם היא מציעה את השירות לו זקוקים, לדוגמה האם החברה מציעה מיניבוס להשכרה לטיולים, לאירועים, להסעות תלמידים או עובדים וכיוצא בזה.

אבזור המיניבוס

ישנם דגמים של מיניבוסים מפוארים המיוצרים על ידי מותגי רכב מוכרים, ככל שהמיניבוס חדש יותר כך הוא מצויד במערכות טכנולוגיות חדשניות בתחומי בטיחות, נהיגה ונוחות. אם מעוניינים להגיע ליעד בנוחות מרבית יש לבדוק מראש מהי רמת האבזור של המיניבוס ומה כולל השירות. חשוב כי הנהג יהיה מקצועי ומיומן, אך לא פחות חשוב מכך הוא נושא השירות. לכן, מומלץ להתקשר לפחות לשתיים או שלוש חברות הסעה כדי להתרשם משירות הלקוחות, ואין לוותר על קריאת חוות דעת אודות החברה, כאשר עדיף לבקש המלצות מהסביבה הקרובה כדי לבחור חברת הסעות יעילה, איכותית, מקצועית ואמינה, וגם זולה.

במיניבוס מפואר יש אבזור נדיב ומפנק כמו מערכת מולטימדיה משוכללת על מסך גדול, רמקולים איכותיים ונגן DVD. אם שוכרים את המיניבוס לטיול או לקבוצת תיירים יש לוודא כי ישנה מערכת כריזה ברכב כך המדריך יוכל להעניק הסברים על אתרים שונים בדרך וניתן גם לנהל משחקי חברה לגיבוש הנוסעים.

מקצועיות וניסיון

אין להתפשר על מקצועיות החברה ממנה שוכרים מיניבוס, כמו גם ניסיון הצוות ומיומנות הנהגים. כדאי לדעת כי יש חברות הסעה גדולות, בינוניות וקטנות. חברת הסעות גדולה מציעה צי רכבים מגוון הכולל גם מיניבוסים, ולרוב יש בבעלותה מיניבוסים מפוארים. כמו כן, חשוב לדעת כי חברת הסעות מקצועית דואגת לתחזוקה שוטפת של המיניבוסים, קצין בטיחות רכב דואג לטיפולים בזמן ולהדרכת הנהגים, והחברה לרוב רוכשת מיניבוסים מפוארים כדי לספק שירות ברמה גבוהה ללקוחותיה.

ניסיון ומקצועיות הם אבני דרך בעת בחירת חברה הסעות, עליכם לזכור כי חיי הנוסעים תלויים במקצועיות ובמיומנות הנהג, וחשוב כי הנהג יהיה רענן על מנת להבטיח את שלומם של הנוסעים ואת הגעתם בזמן ובבטחה.

לאחר סינון ראשוני ניתן להשוות מחירים כדי לקבל החלטה יעילה ושקולה מאיזה חברה לשכור מיניבוס. חשוב להדגיש כי שירות מיניבוס להשכרה מחברה מובילה ואמינה מבטיח לכם שקט נפשי והנוסעים יגיעו ליעד בזמן, בבטחה ובנוחות.

Call Now Button053-6669590