חברת הסעות לטיולים

חברת הסעות לטיולים

חברת הסעות לטיולים

מתכננים טיול בקרוב? מחפשים חברת הסעות לטיולים שאתם יכולים לסמוך עליה עם שירות מעולה, מקצועי ומדויק? הגעתם למקום הנכון!!!

חברת VP קוויק סרוויס מארגנת הסעות לטיולים למגזר הפרטי והעסקי גם יחד. אנו מקפידים על ניקיון, תחזוקה שוטפת ובטיחות לכל הרכבים, מספקים לכם נהגים מקצועיים, מיומנים ואחראיים ככה שאתם יכולים לצאת לטיול או להוציא את הקבוצה שלכם בראש שקט.

יש לנו ארץ מדהימה ביופיה וברוב ימות השנה כולנו יכולים לנצל את זה ולצאת לטייל בשל מזג האוויר הנפלא. זה בדיוק הזמן לצאת לאוויר הפתוח, לחוות, להיחשף לטבע במלוא עוצמתו ופשוט לנשום את האויר הפתוח ולהתמסר לצבעים.

חברת הסעות – סוגי טיולים

  • טיולים שנתיים לבתי ספר, חטיבות ביניים ותלמידי תיכון.
  • טיולים לילדים המשתתפים בחוג טבע.
  • טיולים לתנועות נוער – הצופים, הנוער העובד.
  • טיולים בחגים וחופשות למשפחות.
  • טיולים וסיורים לבתי אבות ובתי דיור מוגן.

חברת הסעות לטיולים – מה זה אומר?

כשמתכננים טיול יש המון דברים שצריך לחשוב עליהם. למעשה, חברת ההסעות לטיולים צריכה להתאים את כל הנושא של הרכבים והנהגים לטיול ולצרכים שלכם.

מה זה אומר?

  1. אורך הטיול – האם מדובר בטיול של יום אחד או בטיול של כמה ימים?
  2. מסלולים, נקודות גיאוגרפיות, עצירות – דבר נוסף וסופר חשוב שיש לוודא לפני שבוחרים חברת הסעות לטיולים הוא כל מה שקשור למסלול הטיול עצמו. כלומר, מתי יוצאים לטיול, איפה עוצרים במהלך המסלול, מתי ממשיכים ומאיזו נקודה (במקרה של טיול הכולל מסלולים בטבע), כמה ימים נמשך הטיול.
  3. ציוד להעמיס – האם יש צורך להעמיס ציוד על האוטובוסים או המיניבוסים עצמם כמו תיקים גדולים, ציוד רפואי, אוכל, שתיה?
  4. גיל המטיילים וקהל יעד- קיים הבדל בין טיול שנתי לילדים בבית הספר לבין טיול לתיירים שמגיעים לראשונה לישראל. בנוסף, יש הבדל בין טיול מאורגן לבני הדורש השלישי לעומת טיול גיבוש לעובדים של חברת הייטק.

על כל הדברים הללו יש לחשוב ולבדוק היטב שיש מענה מלא מצדה של החברת טיולים.

איך בוחרים חברת הסעות לטיולים?

כשאנחנו בוחרים חברת הסעות לטיולים למעשה אנחנו שמים קבוצה של אנשים בידיים של מישהו אחר. לכן, חשוב לבחור חברת. הסעות טיולים מנוסה.

הנהגים חייבים להכיר את הכבישים, המסלולים והשבילים ברחבי ישראל ולהיות מומחים בליצור חווית טיול נעימה וייחודים. כמובן שכל נהג חייב שיהיה לו GPS. דבר נוסף שחשוב לשים לב אליו הוא כל הנושא הבטיחותי.

יש לוודא שהחברה מקיימת את כל כללי הבטיחות, מבצעת בקרה על הרכבים ופועלת לפי תקני הבטיחות המחמירים ביותר. הכל חייב להיות פיקס, נקי, מתוחזק, מתוקתק ובטוח לפני שיוצאים לטיול. דבר נוסף ולא פחות חשוב קשור להנאה המקסימלית של הנוסעים.

מומלץ לבחור חברה הסעות שבה המושבים של הרכבים נוחים, מרופדים ומצויידים בשלל אביזרים המאפשרים לשדרג את הנסיעה והטיול עצמו. מיזוג, חימום ומערכות שמע מתקדמות חייבות להיות בכל נסיעה.

לפרטים נוספים אודות חברת הסעות לטיולים ותכנון הטיול הקרוב, צרו איתנו קשר ונשמח לסייע לכם בכל מה שצריך ולענות לכם על כל השאלות. במידת הצורך, נשמח לסייע לכם בתהליך התכנון של המסלול ולתרום לכם מהידע הרב והנסיון שלנו.

Call Now Button053-6669590