מידיבוס

הצעת נישואין מושלמת במיניבוס מפואר

השכרת מידיבוס – התפתחותו של שירות חדש

בשנים האחרונות, הם הפכו למחזה נפוץ בערים המתוירות בעולם, ולא לחינם: מידיבוס הוא אחד מכלי הרכב הפופולריים ביותר כיום להסעת מטיילים. אז מה זה בעצם מידיבוס? מדובר בכלי רכב שהוא מעין "שלב ביניים" בין המיניבוסים הקומפקטיים לבין האוטובוסים המאסיביים, והוא למעשה גרסה קצרה ונמוכה יותר של האוטובוס. מידיבוס מכיל בין 35 ל-40 מושבים (לעומת עד עשרים מושבים במיניבוס ועד שישים מושבים באוטובוס), עובדה ההופכת אותו לאידיאלי לנסיעות של קבוצות בגודל של בין 20 ל-35 נוסעים. גודלו הייחודי של המידיבוס מאפשר לו להגיע בקלות רבה יותר למקומות אליהם מתקשה אוטובוס סטנדרטי להגיע, כגון שבילים עקלקלים או סמטאות צרות, אולם הוא עדיין מאפשר נסיעות ארוכות לאזורים מרוחקים בצורה בטוחה במיוחד, דבר בעל חשיבות כאשר מדובר בנוסעים צעירים, קשישים, או בעלי מוגבלות. כאשר מעוניינים לשכור שירותי הסעות במחירים נמוכים מאשר זה של אוטובוס, במקרים בהם ההגעה של כל המשתתפים איננה מובטחת ולא מעוניינים "להיתקע" עם אוטובוס ריק למחצה, או כאשר מעוניינים באווירה אינטימית יותר ורשמית פחות – השכרת מידיבוס הוא הפתרון המושלם.

אבזור מידיבוס

השכרת מידיבוס

השכרת מידיבוס

מידיבוס מאובזר במערכת מיזוג אוויר, מושבים נוחים, תאורה אישית, ואף מערכת סאונד ומיקרופון, דבר המאפשר "הפעלה" חווייתית של הנוסעים בזמן הנסיעה. בנוסף, למידיבוס תא מטען מרווח במיוחד, המאפשר העמסת ציוד רב ללא חשש ממחסור במקום. במקרה ומדובר בהסעה של אורחי VIP, עליהם מעוניינים להותיר רושם חיובי במיוחד, כדאי לשקול בחירת מידיבוס יוקרתי, המאפשר הסעה של פמליה הנלווית לעתים לאורחים חשובים, ומצויד באביזרי מותרות מפנקים כגון מושבים מפוארים הניתנים להטיה, DVD, מערכות בר משקאות ועוד.

 

 יתרונות המידיבוס

השכרת מידיבוס הופכת למתאימה במיוחד להסעת קבוצות עובדים בימי כיף, קבוצות תיירים בגודל בינוני, הסעות חברים של נער או נערת השמחה לבר או בת מצווה, טיולים בהרכבים משפחתיים מלאים ועוד בשל גודלו.  לרשות הנוסעים עומד נהג אמין ומקצועי בעל ניסיון רב, דבר ההופך את הנסיעה לנעימה ונטולת דאגות בנוגע לבחירת דרכי הגעה, תדלוק וחניה. השכרת מידיבוס פוטרת אתכם מדאגה לשלל עניינים קטנים ומציקים ההופכים את מה שאמור היה להיות יום של הנאה ליום עבודה לכל דבר.

 

Call Now Button053-6669590