השכרת אוטובוס או מידיבוס?

חברת הסעות לטיולים

השכרת אוטובוס או השכרת מידיבוס

השכרת מידיבוס

השכרת מידיבוס

אוטובוס הוא כלי תחבורה גדול המתאים לקבוצות של עשרים עד חמישים וחמישה אנשים, המעוניינים להגיע ליעד מסוים או למספר יעדים על אותו המסלול יחד. השכרת אוטובוס פרטי יכולה במקרים רבים להחליף הגעה ליעד באמצעות מספר רכבים פרטיים ולחסוך עלויות מיותרות של דלק ולאפשר לנוסעים להגיע בנוחות ובמהירות לכל יעד, מבלי שיהיה צורך לנווט ליעדים בלתי מוכרים. נתיבים מיוחדים המיועדים לאוטובוס בלבד מאפשרים לצלוח את כבישי הארץ מבלי להיתקע בפקקים בנתיבים המיועדים לרכבים פרטיים בלבד. יתרון נוסף שיש ב- השכרת אוטובוס על פני רכב פרטי הוא היכולת ליהנות ממיזוג או מחימום המכוונים ישירות לכל כסא, בניגוד למרבית המושבים האחוריים ברכבים הפרטיים.

המידיבוס – אוטובוס קטן ומפנק יותר

ה- מידיבוס בנוי בצורה דומה לשל אוטובוס, אך הוא קצר יותר ומכיל 40 מושבים בלבד. ציי רכב הכוללים  מידיבוסים מציעים לנוסעים חוויה מפנקת של אוטובוס המותאם יותר לשטחים עירוניים, ויכול לחנות באזורים בהם אוטובוס רגיל יתקשה לחנות. המידיבוס מגיע בדגמים חדשים הכוללים במקרים רבים גם מערכות טלוויזיה וסאונד חדשניות המסייעים להפוך גם את הנסיעה המשעממת ביותר לחוויה מהנה. חלק מהמידיבוסים מכילים גם מערכות סאונד אקטיביות יותר הכוללות מיקרופון ומאפשרות להפעיל נוסעים בטיולים עם מדריך, ולהפוך את הנסיעה עצמה לחלק מהטיול המודרך. המידיבוס מתאים גם לקבוצות קטנות יותר שגודלן אינו ידוע מראש, ומאפשרות טווח בטחון בהשוואה לנסיעות במיניבוסים או במוניות גדולות.

מתי כדאי לבחור ב- השכרת מידיבוס ומתי ב- השכרת אוטובוס להסעה?

השכרת אוטובוס

השכרת אוטובוס

למידיבוסים יש יתרון בולט על פני האוטובוס במרבית המקרים. צריכת הדלק של המידיבוס נמוכה יותר, והוא מסוגל לנסוע ולחנות גם באזורים בהם האוטובוס יתקשה בפעולות אלה. המידיבוס מתאים במיוחד לקבוצות של עשרים עד ארבעים איש שירגישו אבודים באוטובוס גדול יותר. כמו כן, המידיבוס מתאים גם לקבוצות קטנות יותר של מעל לעשרים איש המלווים במטען או בציוד רב, כמו למשל להקות, קבוצות תאטרון או נגנים המעוניינים להגיע למופע ונושאים עימם ציוד מוסיקלי רב. מחיר השכרת מידיבוס נמוך יותר מ- השכרת אוטובוס, בין השאר בשל שימוש בפחות דלק, ולכן במרבית המקרים הוא האופציה המועדפת. המידיבוס גם מעניק תחושה יוקרתית יותר ממרבית האוטובוסים ומתאים לקבוצות המגיעות לסיורים בתשלום, להסעות לאירועים מיוחדים כמו חתונה או בר-מצווה, להסעות לבכירים בחברות וכדומה. אוטובוסים, לעומת זאת, מתאימים יותר לקבוצות גדולות של מעל ארבעים איש שאינן יכולות להצטופף באוטובוס אחד, או לקבוצות בעלות ארבעים איש המגיעות עם ציוד רב שאינו יכול להיכנס בתא המטען של המידיבוס. ארבעים איש המגיעות עם ציוד רב שאינו יכול להיכנס בתא המטען של המידיבוס.

 

 

Call Now Button053-6669590