השכרת אוטובוסים לאירועים

קוויק סרוויס - השכרת אוטובוסים בטיחותיים
השכרת אוטובוס

השכרת אוטובוס

השכרת אוטובוס באופן כללי

בין אם מדובר בקבוצת תיירים, תלמידי בית-ספר, טיול משפחתי מרובה-משתתפים , השכרת אוטובוסים לאירועים או הסעת קבוצות מטיילים לטיולים ברחבי הארץ – בכל הנוגע להסעת קבוצות גדולות של מטיילים, השירות המתאים ביותר ברוב המקרים יהיה השכרת אוטובוס. עם חלל גדול ומרווח, 54 מושבים, תא מטען גדול ומערכות המיזוג, המדיה והבטיחות החדשות ביותר- השכרת אוטובוסים מהווה פתרון יעיל, נעים וחסכוני לקבוצות גדולות. האוטובוסים החדישים מאובזרים במערכות מתקדמות הן בתחום הבטיחותי, הן מבחינת דרגות זיהום אוויר והן מבחינת מערכות מולטימדיה ומיזוג להעצמת חווית הנסיעה.

השכרת אוטובוסים לאירועים ולחתונה

בכל הנוגע להסעות לאירועים כגון חתונות או מסיבות, הבחירה בהשכרת אוטובוסים לאירועים כדאית מכמה טעמים: ראשית, לעתים כאשר האירוע מתרחש במקום מרוחק עבור רוב האורחים ישתלם יותר לארגן השכרת אוטובוס שיאסוף את הנוסעים מביתם לאירוע ויפזר אותם בסופו חזרה בבתים. האלטרנטיבה היא נסיעה של 12 כלי רכב פרטים לכל הפחות ולכן השכרת אוטובוסים כהסעות לחתונה או לאירוע היא חסכונית ויעילה מבחינה כלכלית. בנוסף, ברוב המקרים קיים מחנה משותף בין האורחים המגיעים לאירוע. ע"י נסיעה משותפת באוטובוס או בהסעה משותפת מכל סוג אחר האורחים משלימים פערים כבר בנסיעה ומגיעים לאירוע עצמו כאשר הם מרוכזים במאה אחוז בבעלי השמחה. חוץ מהשיקול הכלכלי בהמרת אותם 12 רכבים, לכל הפחות, באוטובוס קיים גם שיקול אידאולוגי מתוך רצון לשמור על הסביבה. מרבית האוטובוסים הנוסעים כיום על הכבישים עומדים ברף גבוה מאוד ודרישות מחמירות ביותר בכל הקשור לדרגת זיהום האוויר.

השכרת אוטובוסים לאירועים

השכרת אוטובוסים לאירועים

השכרת אוטובוסים לאירועים יוסיף יוקרה לאירוע

במקרים של השכרת אוטובוסים לאירועים עבור קבוצות גדולות של אורחים חשובים (מה שמכונה כיום VIP), קיימים כיום אוטובוסים משודרגים ההופכים את הנסיעה לחוויה מפנקת ובלתי נשכחת, וכוללים מושבים מפוארים, מערכות מיזוג אוויר משוכללות, חיבור אלחוטי לאינטרנט (WIFI), מערכות בידור מתקדמות, המאפשרות להעביר את הנסיעה בנעימים, ועוד.

השכרת אוטובוסים לטיולים

לאוטובוס יתרונות רבים עבור אלו המבקשים לשנע קבוצות מרובות משתתפים. הנסיעה באוטובוס היא חלק בלתי-נפרד מהטיול כולו, והתקשורת בין הנוסעים בזמן הנסיעה הופכת את הטיול לחוויה בלתי-נשכחת. כמו כן, הנסיעה באוטובוס מאפשרת למטיילים לנוח בין האתרים השונים ובמקרים של נוסעים מבוגרים או מוגבלים, יש לדבר חשיבות גדולה.  השכרת אוטובוס עוזרת למארגני הטיול להתרכז במה שחשוב: דאגה לרווחתם ולהנאתם של משתתפי הטיול. בנוסף, עצם קיומה של מערכת שמע הפזורה לאורך כל כלי הרכב, יחד עם מיקרופון ובשילוב עם התקבצותם של כל משתתפי הטיול באותו חלל מאפשר למדריך להפוך את הנסיעה עצמה לחלק מהטיול. לעתים רבות מדריכים יוצרים פעילויות העשרה לזמן הנסיעה או אפילו במקרים בהם משתתפי הטיול הם בעלי מגבלה פיזית כלשהי הטיול כולו כולל ההדרכות מתבצע מתוך חלל האוטובוס. נקודה חשובה נוספת ולסיום: הנהג. כאשר שוכרים אוטובוס לטיולים, נהג האוטובוס הוא חלק מהחבילה, וכאשר מדובר בבעל מקצוע מנוסה, אדיב ומנומס, המכיר את שבילי הארץ, הדבר הופך את הנסיעה לנעימה פי כמה.

Call Now Button053-6669590