הסעות לחתונה במידיבוסים

הסעות לחתונה במידיבוסים

מידיבוס

מידיבוס

מידיבוס הוא גרסה מוקטנת של אוטובוס נוסעים רגיל. הוא מכיל 40 מושבים, ולכן יכול להסיע כמות נוסעים כפולה או משולשת מזו שיכול להכיל המיניבוס, ועדיין אינו צורך דלק כמו אוטובוס גדול. אורכו קצר יותר משל אוטובוס בגודל מלא, ולכן הוא יכול להתאים יותר לטיולים לקבוצות מצומצמות של עשרים עד ארבעים איש, כאשר הוא יכול גם לחנות בקלות רבה יותר בשטח עירוני, בהשוואה לאוטובוס. יתרון נוסף שיש למידיבוס הוא שמדובר בכלי תחבורה מרווח יותר, הכולל אף שטח אחסון גדול למטען לכלל הנוסעים. במקום להידחס במיניבוס לצד המטען, הם יכולים לשבת בנוחות באחד מארבעים המושבים, וליהנות מהחוויה המפנקת של נסיעה ברכב ממוזג. המידיבוס כולל במרבית המקרים גם מערכות בידור כמו טלוויזיה, מערכת DVD ומערכת סאונד חדשנית. מרבית המידיבוסים יוצרו בשנים האחרונות, ולכן חוויית הנסיעה בהם חיובית יותר מאשר באוטובוס מיושן.

הכניסו את האורחים שלכם לאווירה המתאימה עוד לפני שהגיעו

אם אתם מארגנים הסעות לחתונה שלכם ומעוניינים לדאוג לכמות גדולה של אורחים, פחות כדאי לשלם עבור מוניות או עבור מיניבוסים לכל קבוצה. אם מדובר בכמות של עד ארבעים אורחים, אוטובוס עשוי להיות יקר יותר ומגושם מדי. הסעות במידיבוס יכולות להכניס את האורחים שלכם מראש לאווירה החגיגית באמצעות עיצוב מתאים של המידיבוס ויצירת האווירה המתאימה באמצעות עיצוב פנימי שלו. תוכלו לבחור להשמיע לנוסעים מוזיקה קצבית, שתתחיל את המסיבה כבר בדרך לחתונה.

כולם מגיעים ביחד בזמן הנכון

היתרון בהסעה מאורגנת הוא שאף אורח לא יפספס את החופה שלכם. כולם הולכים ליהנות מהמנות הייחודיות ומהמשקאות המיוחדים שהזמנתם לקבלת הפנים, ולהתרשם מהאולם או מגן האירועים. אם אינם מכירים אלה את אלה, הנסיעה במידיבוס יכולה להיות זמן מצוין בו הצד של החתן פוגש את הצד של הכלה.

השכרת מידיבוס

השכרת מידיבוס

איך חוזרים מהאירוע?

כאשר האורחים שלכם מגיעים לאירוע, הם אינם נדרשים לחשוב כמה יוכלו לאכול ולשתות, ואפילו לא לחשוב על השעה בה הם עומדים לעזוב את האירוע. ההסעות המאורגנות לחתונה במידיבוס אוספות אותם בסיום האירוע ומחזירות אותם איש איש לביתו או לנקודות מוגדרות מראש, הסמוכות לבית. אם החתונה נמצאת באזור מרוחק של הארץ, עבור חלק מהאורחים שלכם ניתן לקבוע מיקום מרכזי ולאסוף את כולם ביחד, וגם להשיב אותם בתום הערב לאותו המקום.

אז למה אתם מחכים? הזמינו עוד היום מידיבוס לחתונה שלכם.

 

Call Now Button053-6669590