הסעות אוטובוסים לכותל

הכותל הוא מקום מיוחד, בעל משמעות היסטורית עתיקה ליהודים, ואף לנוצרים ומוסלמים. נסיעה לכותל היא אירוע מרגש. לרוב, הנסיעה לכותל היא לרגל שמחה, חג מיוחד, בר מצווה או בת מצווה, והמשפחה והאורחים רוצים להגיע ביחד, וליהנות מהנסיעה ברכב מרווח. השכרת אוטובוס לכותל מאפשרת לנוסעים לשוחח, לאכול ביחד, לשיר ביחד, לשלב טיול מיוחד לפני או אחרי הביקור בכותל וליהנות מנסיעה רגועה, נטולת דאגות חניה, נהיגה או עייפות.

20151025_085812

לנסיעה באוטובוס פרטי יתרונות רבים על פני נסיעה באמצעי נסיעה ציבורי או פרטי. אם נוסעים באמצעי תחבורה ציבוריים לא יכולים לשבת ביחד, קשה לסחוב חבילות, מתנות שרוצים לחלק לאורחים וכיבוד לכולם. באוטובוס יש מספיק מקום לכל מה שרוצים לקחת לנסיעה המיוחדת לכותל, והנסיעה היא אינטימית ללא נוסעים זרים שאינם קשורים לאירוע. כך נוצר גיבוש בין הנוסעים והחוויה נעימה ומיוחדת יותר. אם בוחרים לנסוע ברכב פרטי מפסידים את הנוחות של נסיעה באוטובוס מרווח, ואת תחושת האינטימיות שנוצרת מנסיעה ביחד עם כולם. כמו כן, לרכב פרטי אין תא מטען מספיק גדול לקחת את כל החבילות והמתנות שרוצים לחלק לאורחים, ונהג הרכב לא יכול ליהנות מהנסיעה הלוך חזור, כי הוא עסוק בנהיגה. כמובן שבאוטובוס אפשר להסיע כמות גדולה של אורחים, בדרך כלל ישנם כחמישים וחמישה מקומות ישיבה, כשאר מכונית פרטית יכולה להכיל עד חמישה מקומות ישיבה והישיבה היא כמובן צפופה יותר, לעומת ישיבה באוטובוס מרווח.

הסעות אוטובוסים לכותל היא הפתרון המושלם לטיול וחוויה מושלמת, שתיזכר בקרב המשפחה והאורחים כחוויה מהנה ומרגשת.

מומלץ לשכור אוטובוס פרטי מחברה מהימנה, בעלת המלצות מלקוחות פרטיים ועסקיים, חברה שנהגיה מקצועיים ואדיבים ושבצי הרכבים השייך לה נמצאים אוטובוסים מרווחים, חדישים, נקיים עם מערכת תקשורת חדישה ואפשרות לשכירת מורה דרך שינעים את הנסיעה ויסביר על המקומות בהם מבקרים.

נסיעה נעימה

Call Now Button053-6669590