איך להגיע בקלות לנתב"ג

איך להגיע בקלות לנתב"ג

מידיבוס לשדה התעופה

מידיבוס לשדה התעופה

אנו עמלים במהלך כל השנה, עובדים קשה, עושים סידורים ומנהלים את חיינו בצורה הטובה ביותר שאנו יכולים. כולנו זקוקים מדי פעם להפסקה מהקדחתנות היומיומית הזו, כשעבור רבים מאיתנו חופשה בחו"ל היא בדיוק מה שצריך כדי להיטען מחדש באנרגיה.

ישנם דברים רבים שצריך לדאוג להם כאשר מתכננים חופשה בחו"ל כמו הזמנת כרטיסי טיסה, סידורי לינה, קביעת סיורים שונים וכמובן – הגעה לשדה התעופה. למרבה הצער, דרכי ההגעה לנמל התעופה בן גוריון אינן אידאליות כיום, מה שעלול לגרום לאיחורים לטיסות ולמתח שבהחלט לא נרצה לחוות לפני חופשה. יש כיום פתרונות נסיעה לנתב"ג – חלקם יעילים וחלקם פחות, וחשוב לשכור את שירות הנסיעות המתאים לכם ביותר כדי שתוכלו להתחיל את החופשה ברוגע ובשלווה.

הסעות פרטיות לנתב"ג

מוניות גדולות מפוארות לנתב"ג

מוניות גדולות מפוארות לנתב"ג

הדרך הטובה ביותר להגיע לנתב"ג כיום היא באמצעות חברת הסעות פרטים. בין אם אתם קבוצה של אנשי עסקים, משפחה או קבוצת כדורגל שמתכננת לטוס לחוץ לארץ, חברה המספקת שירותי הסעה יכולה להיות הפתרון האידאלי במיוחד עבורכם. לדוגמא אם אתם קבוצת כדורגל המונה 40 שחקנים –  מידיבוסים עשויים להיות כלי הרכב היעיל ביותר עבורכם מכיוון והם מכילים 41 מקומות ישיבה בממוצע. מידיבוסים פרטיים יכולים לקחת אתכם מפתח ביתכם ועד לשדה התעופה. לא רק שזו דרך מהירה ובטוחה יותר להגיע לנתב"ג לעומת אפשרויות תחבורה אחרות, אלא שהיא גם מאפשרת לכם לקחת את המטען שלכם בלי מאמץ ובלי שתיאלצו להיטלטל עם המזוודות ולהשגיח עליהן לאורך כל הדרך. אנשים רבים כיום בוחרים את האפשרות הנוחה הזו, שמאפשרת להם לתכנן את לוח הזמנים שלהם במדויק ולהגיע לשדה התעופה בזמן, בלי לחץ ובלי לחוות נסיעה לא נעימה.

נסיעה ברכב פרטי לשדה התעופה

ישנה אפשרות נוספת להגיע לשדה התעופה והיא בעזרת רכב פרטי, אותו ניתן להחנות באותם חניונים של נתב"ג ולשלם עבור כל יום של החופשה. זה אמנם פתרון יעיל יותר מתחבורה ציבורית, אך התשלום עבור החניה מגדיל במידה ניכרת את מחיר החופשה הכולל, בייחוד כאשר מדובר בחופשה שנמשכת יותר מימים ספורים. מחיר החנייה בנתב"ג הוא מהגבוהים בארץ, מה גם שבנסיעה ברכב פרטי אין אפשרות לנוח טרם הטיסה, שכן הנהיגה דורשת ערנות וזהירות.

אין כמו חופשה נעימה בחו"ל כדי לחוות תרבויות שונות וליהנות מכל מה שהעולם מספק לנו, וכדי להתחיל אותה בדרך ימין, כדאי להגיע לשדה התעופה בשלווה. מידיבוסים יאפשרו לכם להגיע בצורה בטוחה ונעימה לנתב"ג בלי שתצטרכו להיות תלויים בלוחות זמנים כמו עם תחבורה ציבורית, להיטלטל בין כלי תחבורה אחד למשנהו עם מזוודות או לשלם הון תועפות על חניה.

תחבורה ציבורית לנתב"ג

ניתן לבחור להגיע לנמל התעופה באמצעות רכבת ואוטובוסים שמגיעים לקרבת מקום. הבעיה בשתי דרכי ההגעה הללו היא שפעמים רבות ישנם עיכובים בלוחות הזמנים של הנסיעות בגלל בעיות כאלו ואחרות, מה שעלול להוביל לאיחור לטיסה.

מלבד זאת, לא מכל עיר פועלים קווי אוטובוס או רכבת ישירים לנתב"ג, כך שיש צורך לנסוע אליהם בכלי תחבורה אחרים, מה שבהחלט מסרבל את הנסיעה עם המזוודות. הרכבות והאוטובוסים גם אינם יוצאים מכל היעדים בכל שעות היממה ואינם פועלים בשבת, מה שמקשה את ההגעה לשדה התעופה לטיסות לילה או בוקר מוקדמות, המועדפות על ידי רבים.

Call Now Button053-6669590